Минулого тижня в галереї Львівської національної академії мистецтв презентували каталог до п’ятиріччя діяльності молодіжного арт-простору. У виданні представили всі мистецькі події галереї ЛНАМ за період з 2015 року до сьогодні. Каталог видали двома мовами. Також його можна переглянути в розширеній версії на сайті ЛНАМ. Проєкт реалізований за підтримки Українського культурного фонду.
Двомовний каталог обсягом 142 сторінки, має розширену інтерактивну онлайн версію із детальними фотозвітами, відгуками та рефлексіями мистецтвознавців. Переглянути її можна на офіційному сайті ЛНАМ. Кожна виставка в каталозі містить QR-код, який скеровує на детальний фотозвіт на сайті.
Як зазначають організатори: «Каталог став для нас певною відправною точкою для розвитку комплексного комунікаційного проєкту. Ми працюємо насамперед над промоцією як нашої галереї, так і молодого мистецтва й фахової мистецької освіти загалом».
«Каталог «5 років галереї ЛНАМ» це фіксація п’ятирічної діяльності нашого арт-простору. Цей час був сповнений яскравими подіями та проектами, які вже зайняли своє місце в хронології мистецькому життя Львова і заслуговують увійти в історію», – додають співкуратори проекту.
«Комунікаційна кампанія галереї ЛНАМ» – проєкт, що отримав підтримку Українського культурного фонду та приурочений до 5-тиріччя діяльності галереї. На меті проєкту посилити просвітницьку функцію галереї ЛНАМ, суттєво розширити кола аудиторій та популяризувати професійне молоде мистецтво.
Нагадуємо, що галерея ЛНАМ – некомерційний арт-простір при ЗВО для підтримки творчих ініціатив молоді, який провадить активну та неперервну діяльність протягом останніх 5 років.
У зв’язку із карантинними обмеженнями, презентація відбулась у закритому форматі. Мистецькі інституції України можуть отримати безкоштовну копію каталогу. Для цього слід звернутись зі запитом на пошту gallery@lnam.edu.ua
________________________________________________________
Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:
- Памела Пол, Марія Руссо Як виховати читача (основна мета книги — зацікавити дітей книгами, допомогти батькам налагодити контакт, урізноманітнити сімейне дозвілля і спонукати проводити час із користю)
- «Заґмайстер і Волш. Краса» (краса у дизайні та мистецтві)
- Бріджит Квінн Неймовірні. П’ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію (історії життя і успіху 15 мисткинь)
- Дон Норман Емоційний дизайн (що важливіше в дизайні: функціональність чи краса, та чому ми любимо (або ненавидимо) речі довкола нас)
- Джоана Ґейнс Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити (як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно)
- Дон Норман Опанувати складність (життя складне, а Дон Норман знає, як «Опанувати складність»: прийняти її, зрозуміти нові технології і спростити їх. Дотепні приклади з життя, практичний аналіз робіт своїх колег-дизайнерів, легка мова і потужний пласт знань)
- Віктор Папанек Дизайн для реального світу (дизайн для виживання та виживання через дизайн)
- Скотт Белскі Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху (книжка про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій)
- Дорон Маєр WORKFLOW (практичний посібник до творчого процесу)
- П’єр Гіє де Монту Арт-фірма (естетичне управління та метафізичний маркетинг)
Коментарі