В Музеї Людвіга в Будапешті представлять сучасне українське мистецтво

chernozem.info 01.03.2018

5 квітня у Музеї сучасного мистецтва в Будапешті, Музеї Людвіга відкриється проект «Перманентна Революція». Вперше українське сучасне мистецтво буде представленe в європейському музейному просторі. Експозиція працюватиме з 6 квітня по 24 червня, 2018.

permanent-revolution_mykyta-shalennyi

Організатор проекту – Музей Людвіга в Будапешті. Співорганізатором події виступить ZenkoFoundation.

Виставка організована у співпраці з Budapesti Tavaszi Fesztival.

Проект за підтримки: Peter und Irene Ludwig Stiftung, Embassy of Ukraine to Hungary, Emberi Eroforrások Minisztériuma, MUPA Budapest, UTICO, Ost-West Express.

permanent-revolution_yevgenii-nikiforov

“PERMANENT REVOLUTION” представить твори одразу кількох поколінь сучасних українських художників в контексті соціальних трансформацій, що відбувалися в країні протягом останніх трьох десятиліть. Це найбільш знакові імена, які отримали міжнародне визнання.У події візьмуть участь 37 сучасних вітчизняних художників і мистецьких груп.

Відповідальним куратором виставки відімені Музею Людвіга виступає директор музею Джулія Фабеньї, куратори від імені Zenko Foundation – Аліса Ложкіна та Костянтин Акінша.

123

Музей Людвіга в Будапешті є одним з тридцяти світових музеїв, який заснований або підтримується міжнародним фондом Петера та Ірени Людвігів (Peter und Irene Ludwig Stiftung) і є однією з найвпливовіших культурних організацій у світі. Виставка у ньому – визначна подія для популяризації української культури та мистецтва у світі та розвитку культурної дипломатії.

____________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі