В Україні створили унікальний маркетплейс сучасного мистецтва CODEKY.ART

chernozem.info 07.02.2020

В Україні створили унікальний маркетплейс сучасного мистецтва CODEKY.ART

З лютого 2020 року в Україні стартувала міжнародна платформа сучасного мистецтва CODEKY.ART. Це маркетплейс, який не має аналогів в світі, де представники творчих професій (художники, скульптори, фотографи і т.д.) можуть створювати свої персональні бізнес-кабінети і самостійно представляти себе і свої роботи в інтернет-просторі.

«Мета проекту – підтримка, розвиток та популяризація сучасного мистецтва в Україні. Для цього ми створили унікальне середовище, де розміщувати і продавати свої роботи можуть не тільки професіонали і початківці художники, а й кожен бажаючий, пройшовши просту модерацію. Для підтримки і натхнення студентів творчих професій у нас передбачені спеціальні умови.

Ми сподіваємося, що завдяки CODEKY.ART українці зможуть спілкуватися з професіоналами зі світовим ім’ям – це допоможе створити синергію культур різних країн і представити світові нові імена українських майстрів, нову ментальну культуру нашого суспільства. Запрошуємо до співпраці і раді всім, хто поділяє наші цінності», – говорить про платформу автор проекту Юлія Ковальова.

Концепція CODEKY.ART нова для світового ринку мистецтва – створена можливість для майстрів самостійно представляти своє ім’я та творчі роботи, а також займатися особистим бізнесом онлайн (бізнес-кабінет передбачає відкриття персонального рахунку (мерчанта) в платіжній системі Fondy.ua).

В Україні створили унікальний маркетплейс сучасного мистецтва CODEKY.ART

Платформа дасть можливість талановитим арт-майстрам різних напрямків зареєструвати свій бізнес-кабінет, в якому вони зможуть:

  • Представляти, просувати і продавати свої роботи без посередників безпосередньо покупцеві
  • Розміщувати на дошці оголошень інформацію про свої виставки, майстер-класи та інші арт-послуги
  • Вести особистий блог, де ділитися зі своєю аудиторією і однодумцями сприйняттям світу, мистецтва і надихаючими подіями
  • Для студентів творчих напрямків на платформі передбачені спеціальні умови розміщення робіт після надання студентського квитка

Команда CodeKY сподівається, що платформа надихне на створення своїх творчих робіт не тільки досвідчених майстрів, а й людей поза сферою мистецтва, таким чином створюючи благодатне середовище для розвитку сучасного мистецтва в Україні та світі.

Приєднуйтесь, адже мистецтво – важливо!

________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі