Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Видавництво ArtHuss у червні готує 6 новинок про мистецтво, дизайн та літературознавство

chernozem.info 23.06.2020

Видавництво ArtHuss - новинки, червень 2020

Гаряче літнє повітря спонукає сісти під кондиціонером і насолоджуватися хорошою книгою. У нас є кілька порад з цієї нагоди! У видавництві ArtHuss вийшло багато червневих новинок. У них ви знайдете відповіді на питання, натхнення практичні поради і естетичне задоволення.

1. «Загмайстер і Волш. Краса»

У цій книзі творчий дует дизайнерів пробує знайти визначення красі та естетиці. Ідея створити це видання виникла внаслідок дослідження історії дизайну. Адже коли з початку 1920-х років школи почали активно застосовувати модерністські принципи, естетика відійшла на другий план. Основними стали принципами стали чітка сітка, прямокутні композиції, одноманіття та використання нейтральних кольорів, наприклад, чорний, білий чи бежевий. Підхід до проектування чи графіки став аналітичним, раціональним. Тож Стефан Загмайстер та Джессіка Волш показують, що не варто нехтувати красою. Та діляться підказками, як зробити дизайн різноманітним та унікальним, а не уніфікованим.

Заґмайстер і Волш. Краса

Замовити книгу


2. «Малювання на сніданок. Тисяча способів насолодитися життям, навіть якщо часу немає ні на що», Денні Грегорі

Ця книга допоможе здійснити мрію, якщо ви хотіли навчитися малювати. Автор як мудрий наставник, дотепно та щиро розповідає, як знайти 10 хвилин на улюблене хобі, навіть якщо весь день завантажений справами. Та як надихатися щодня на експерименти. “Я почав малювати в дуже зрілому та заклопотаному віці. У мене була насичена кар’єра та син у підгузках. Проте абсолютно не було вільного часу…” — розповідає Денні Грегорі про свій шлях у творчість. Тож він знає, як це — жити у шаленому темпі. У цій книзі зібрані вправи та поради, які допоможуть зробити мистецтво частиною вашого щоденного життя.

«Малювання на сніданок. Тисяча способів насолодитися життям, навіть якщо часу немає ні на що», Денні Грегорі

Замовити книгу


3. «А тепер спробуй щось дивніше Як вижити в креативному бізнесі і лишатися невичерпним джерелом ідей?», Майкл Джонсон

Майкл Джонсон написав 233 поради, які знадобляться усім представникам креативної галузі. Ви зможете з легкістю вигадати нове візуальне або концептуальне рішення. Вдосконалите взаємодію з клієнтами, зрозумієте, як створювати оригінальні дизайнерські рішення та проводити успішні презентації. А головне: як взагалі здобути творчу впевненість. Практичні поради у книзі автор перевірив на власному досвіді. Тож тепер вам не потрібно набивати ґулі.

«А тепер спробуй щось дивніше Як вижити в креативному бізнесі і лишатися невичерпним джерелом ідей?», Майкл Джонсон

Замовити книгу


4. «Українські художники з відлиги до незалежності. Книга 2», Галина Скляренко

Книга присвячена українському мистецтву другої половини ХХ століття. Живопис, графіка, скульптура, фотографія та нові концептуальні практики. У деталізованих есе читачі відкриють імена сучасних українських митців та тих, хто активно творив з 60-х. Закарпатські мотиви, харківський концептуалізм, метаграфіка, тенденції радянського ретро. Це друга частина масштабного дослідження мистецтвознавиці Галини Скляренко. Тож відкривайте важливі імена українського арт-світу разом з нами.

«Українські художники з відлиги до незалежності. Книга 2», Галина Скляренко

Замовити книгу


5. «KYIV. ON AIR», Сергій Рістенко

Фотоальбом від Сергія Рістенко передає усю красу столиці України. “KYIV. ON AIR” – про Київ і для Києва. Автору вдалося спіймати мить, створити живі й естетичні візуальні історії: від засніжених спортивних майданчиків до старих будівель, які ще дихають епохою минулого тисячоліття; від німої паркувальної зони до ніжного вранішнього Дніпра. Фотограф показує Київ як місто контрастіві обирає ракурси, які ви ще не бачили.

«KYIV. ON AIR», Сергій Рістенко

Замовити книгу


6. «Ніч на Венері: 113 письменниць, які сяють у темряві», Ганна Улюра

У цій книзі зібрано 113 есе про письменниць, які були першовідкривачками і експериментували у творчості. Це щирі та інколи іронічні розповіді про нелегкі біографії, аналіз творчості, дещо про жертви і традиції. Від найдавніших часів до сучасності. З усіх куточків земної кулі. Це есе про 113 письменниць, які читали одна одну, творили… Як ділиться авторка книги Ганна Улюра: «113 – дуже мало, коли ми говоримо про всю історію жіночої літератури. Тому зрештою я зупинилася на тих авторках, які зробили все, щоб їх пам’ятали, і їх пам’ятають, а додала до них від себе тих авторок, які зробили (і роблять) все, щоб їх запам’ятали».

«Ніч на Венері: 113 письменниць, які сяють у темряві», Ганна Улюра

Замовити книгу

Деякі новинки ви маєте змогу отримати гарячими (буквально): щойно з типографії, коли вони будуть надруковані! Адже на них діє попереднє замовлення зі знижкою. Поповнюйте книжкову колекцію, щоб мандрувати у світ цікавих фактів та вражаючих відкриттів.

_______________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі