1400x90-arthuss-2

Арт-клуб “Видиво й вино”: Другой Чарли Чаплин

chernozem.info 22.02.2018

Арт-клуб “Видиво й вино” в Доме Художника на Львовской площади – место новое, но уже претендующее на статус культового. И это обоснованно: видео-сеансы заслуживают внимания кино-гурманов.

“По суботам в кінці дня Арт-клуб «Видиво й вино» розпочинає серію показів німого кіно за участю прославлених зірок кінематографу 20х років ХХ століття! 24.02.18 на 21:00 запрошуємо на завжди чудове вино й перегляд коротких фільмів з легендарним актором-коміком – Бастером Кітоном! На великому екрані у дуже пристойній відео-якості ви побачите короткі комедійні фільми зірки, в яких він, зокрема, здійснював такі акробатичні й каскадерські трюки, на які сучасні актори ніколи не наважаться. І обличчя, його завжди незворушне обличчя… Джо́зеф Френк Кі́тон, відомий як Ба́стер Кі́тон (англ. Buster Keaton; 1896-1966) — американський комедійний актор, режисер, сценарист і каскадер, який поряд із Чарлі Чапліном вважається одним із найвидатніших коміків усіх часів. Кітон почав виступати у водевілі з 3-х років разом із батьками в складі комедійного акробатичного тріо «Три Кітони». Кар’єру в кіно розпочав 1917 року як партнер відомого коміка Роско «Товстуна» Арбакла. З 1920 року став знімати власні фільми й виконувати в них головні ролі. Візитною карткою робіт Кітона було його завжди незворушне, стоїчне вираження обличчя (за яке він здобув прізвисько «Велике кам’яне обличчя»), майстерно виконані акробатичні трюки, тонка іронія. Пік його кар’єри припадає на другу половину 1920-х. Бастер Кітон відзначений двома зірками на Алеї слави Голлівуду та почесною премією «Оскар». 1999 року Американський інститут кіномистецтв помістив Кітона на 21-у позицію у списку найвидатніших акторів століття.”

 

“Також, в цей вечір в нашій відео-програмі буде:

– огляд живої експозиції фотовиставки «Інсомнія» Олексія Конченка (17:30-18:30);
– модерн-танець вистава «Рандеву з бризом», Південна Корея (18:30-20:00); 
– «відео вражаючої присутності»: піша прогулянка Сеулом, Південна Корея (20:00-21:00); 
– зірки німого кіно: Бастер Кітон (21:00-22:30).

Все видео – красивое и энергетичное – создает наполненную атмосферу в Клубе, но, одновременно, не требует концентрации внимания зрителя: его можно с интересом пересматривать, а можно параллельно общаться с друзьями или знакомиться прямо в Клубе с единмышленниками или рефлексировать, спокойно смакуя вино. Никаких официантов, дорогих вин или неуместной публики – все очень демократично, интеллигентно и артистично.

Встречаемся уже в эту субботу!

_________________________________

Больше об украинском и мировом визуальном искусстве — в книгах:

 

Матеріали на схожі теми

Коментарі