Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Відкриття виставки «Наші люди»

16.08.2016

18 серпня о 18.30 в приміщенні фонду Unlimited Art Foundation відбудеться відкриття виставки «Наші люди». Проект створений журналом Фокус і фондом Unlimited Art Foundation до 25-ї річниці Незалежності України. Куратор – Юлія Нужина.

В експозиції зібрані роботи сучасних українських художників і скульпторів, присвячені знаменитим вихідцям з України.

Ю.Соломко "Гоголь"
Ю.Соломко “Гоголь”

У проекті беруть участь художники з різних регіонів країни, молоді метри українського мистецтва: Зоя Орлова, Петро Бевза, Юрій Соломко, Владислав Шерешевський, Анатолій Валієв, Артем Зигура, Юрій Коваль, Ніна Мурашкіна, Сергій Якименко, Анна Валієва, Роман Громов, Олена Домбровська, Тетяна Колесник, Юлія Полякова, Валерій Кописов, Валерія Тарасенко.

25 років незалежності не назвеш безхмарними, але вони зробили дуже важливе – нинішнє покоління знає, що Україна – це не тільки земля, де «ясні зорі і тихі води» і «на два пана три гетьмана». Це земля, яка з давніх-давен дарує світу талановитих людей. Людей, якими ми пишаємося.

Артем Зігура "Ворхол"
Артем Зігура “Ворхол”

«Наші люди» – це виставка про самосвідомість і самоідентифікацію нашого суспільства. Художники не ділять образи знаменитих вихідців з України за національною ознакою і значенню в українській історії. Вони просто хочуть показати, що все це «наші люди»і нам є, чим пишатися!

Проект створений за підтримки Фонду культурних ініціатив ArtHuss, Dymchuk gallery, Sky Art Foundation, Tuzov Art Croup.