1400x90-arthuss-2

Відкриття виставки скульптур на Золотих воротах

chernozem.info 25.09.2019

Відкриття виставки скульптур на Золотих воротах

Наскільки сьогодні мистецтво здатне на нас впливати та наскільки щільно воно пов’язане з нашою буденністю та професійними обов’язками? Розповість мистецький проєкт від Київського метрополітену та організації «Скульптурний цех».    

3 жовтня 2019 року об 11.00 у арт-холі метро «Золоті ворота» за підтримки «Київського метрополітену» будуть представлені творчі роботи (скульптура, рисунок), що були створені за останні п’ять років студентами школи «Скульптурний цех». Проєкт говорить, передусім, про те, що професійним митцем може стати кожен, незалежно від віку чи попередньої професії – за умови сильної мотивації та старанної комплексної праці. А також про те, що традиційні медіа стають дуже актуальними у зв’язку з розвитком новітніх професій. В експозиції будуть представлені роботи Аліни Роботягової, Артема Присяжнюка, Марії Присяжнюк, Сергія Гули, Вікторії Павенко, Всеволода Чернявського, В’ячеслава Гуденка, Костянтина Плетенецького, Олега Богаченко.

pavenko-3-viktoriya-pavenko

Організація «Скульптурний цех» вже п’ятий рік поспіль навчає на курсах академічної скульптури, рисунку та живопису людей різних професій: спеціалістів у 3D моделюванні, цифрового рисунку 2D, анімації, зубному протезуванні, проєктувальників, художників, скульпторів, лялькарів, кондитерів та ін. – тих, кому життєво необхідне розуміння побудови форм, засад пластичності, технології матеріалів.

2fa99267-78f7-4d25-a988-119e6b6982f8-alina-robbi

В роботах та історіях майстрів пасажири метро напевно впізнають себе чи своїх знайомих. Проєкт покликаний спонукати відвідувачів до більш щільної комунікації з мистецтвом та навіть опанування мистецьких навичок власноруч.

Подія у facebook

________________________________________________________

  • Art. Management. Curation — курс із вивчення основ кураторства та менеджменту у мистецтві.
    Мистецтвознавцям, культурологам, соціологам, майбутнім арт-критикам та журналістам, котрі лише починають свою кар’єру та хочуть отримати практичні навички роботи з арт-проектами. А також усім, хто хоче дізнатися, як готувати мистецькі проекти з нуля. Старт курсу 30-го вересня.

________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі