1400x90-arthuss-2

Виставка-перформанс «Невідомі…»: харківська версія

21.06.2016

Запрошуємо вас 23червня о 18:00 на виставку і перформанс «НЕВІДОМІ» за мотивами світового бестселеру Сари Торнтон «33 митця у трьох актах» за участю сучасних українських художників, що пройде в Єрмілов Центр (Харків, Площа Свободи, 4, головний корпус ХНУ ім. В. Н. Каразіна, вхід з боку узвозу Пассіонарії).

У програмі: прес-тур виставкою від кураторки Алевтини КАХІДЗЕ, перформанс за участі митців.

Виставка «Невідомі» – логічне продовження проекту видавництва «ArtHuss» зі стратегічної розбудови українського мистецького контексту. Цьогоріч започатковані серії мистецтвознавчого нон-фікшн «Ukrainian Art Book» та «Українська мистецька книга» представляють найкращі взірці світових бестселерів та українських досліджень про глобальний та локальний контекст.

graf_reliz_p

Виставка «Невідомі» будується за мотивами світового бестселеру Сари Торнтон «33 митця у трьох актах» (про книгу), який був опублікований видавництвом «ArtHuss» і здобув широкий резонанс серед читачів і фахівців. Харківська виставка, яку ArtHuss організовує разом з ЦСМ Єрмілов Центр, розвиває і модифікує концепцію, вперше представлену під час київського проекту, показаного в Інституті проблем сучасного мистецтва (18-27 травня).

У рамках виставки буде використано методологію канадської дослідниці Сари Торнтон для вивчення українського локального контексту. Харківський проект фокусується на категоріях «Спорідненість» та «Ремесло». З одного боку будуть показані зв’язки всередині харківської мистецької спільноти. З іншого ж – на виставці будуть представлені невідомі проекти українських митців, створені у суміжних із мистецтвом сферах. Коли повсякденне ремесло, стає мистецтвом. Робота з категоріями «Спорідненість» та «Ремесло» дозволить показати харківську і ширше, українську, мистецьку сцену під новим кутом зору.

Київська виставка вже підкорила серця, ви можете почитати про нас в пресі за посиланням 1 та посиланням 2.

Учасники харківської виставки та перформансу – українські митці: Артем Волокітін, Ганна Грабарська, Сергій Захаров, Гамлет Зіньківський, Костянтин Зоркін, Поліна Карпова, Влад Краснощок, Віталій Кохан, Костянтин Лизогуб, Тетяна Малиновська, Олександр Навроцький, авторська студія Миколи Коломійця Aza Nizi Maza та арт-група «Мастерка» (Ло, Гамлет, Чекачков). На виставці будуть також представлені роботи Олексія Сая, Тіберія Сільваші і Тараса Каменного.

Під час відкриття виставки буде проведено ключову подію – перформанс-діалог між митцями-учасниками виставки та широкою публікою у форматі speeddating. Модератором діалогу виступить Алевтина Кахідзе, котра підготує особливий перелік питань, які глядачі зможуть поставити митцям. Діалог дозволить глядачу по-новому побачити і митця, і його роботу,і дозволить дізнатися більше про живе сучасне українське мистецтво.

Book Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=C64SW4jEXFc

Офіційний сайт Сари Торнтон:http://sarah-thornton.com

Продюсер проекту: Костянтин Кожемяка

Куратори: Алевтина Кахідзе, Олександр Михед

Організатор: Фонд культурних ініціатив ArtHuss

Співорганізатор: ЄрміловЦентр

ПартнериSergeyMakhnoGallerySchool of visual communication, Фамільна типографія Huss
Культурні партнериZenko FoundationStedley Art Foundation, BuyArt, Gallery Come INМуніципальна Галерея / Municipal Gallery, Feldman Art Park.

Інформаційні партнериChernozem, FAQinDecor.

Освітні партнери: Харківский національний економічний Університет ім. Семена Кузнеця, Університет креативних індустрій UNITREE.

Вхід вільний, та реєстрація бажаючих обов’язкова. Зареєструватись  для відвідування можна тут.