1400x90-arthuss-2

VITAL – поп-ап фестиваль ревіталізації та аудіо-візуального мистецтва

chernozem.info 21.08.2020

VITAL - поп-ап фестиваль ревіталізації та аудіо-візуального мистецтва

VITAL – поп-ап фестиваль ревіталізації та аудіо-візуального мистецтва, наповнює нову постіндустріальну локацію мистецтвом нових медіа, перформативними практиками та саунд артом.

Фестиваль реалізується в п’яти формах: експозиція робіт в доповненій реальності, лекторій мистецтва нових медіа, серія перформансів, сучасна експериментальна електронна музика з візуальним супроводом віджеїв спільноти.

В серпні робота Media Lab Lito 2020 трансформувалась в формат навчальної резиденції. 10-20 серпня учасники навчились втілювати творчі ідеї в формі мапінгу та віджеїнгу, на стику саундарту та штучного інтелекту, у віртуальній та доповненій реальностях. Працюючи над спільною темою «eco.logic» митці шукали відповіді на запитання чи може медіа арт бути екологічним, розглянули питання новітньої етики і естетики на стику мистецтва та штучного інтелекту, дослідили вплив постіндустріального на природнє і навпаки, відстежували індивідуальні причинно-наслідкові механізми екології свідомості. Результатом спільного творчого пошуку стала колективна експозиція робіт в доповненій реальності, презентація якої відбудеться на фестивалі VITAL.

VITAL - поп-ап фестиваль ревіталізації та аудіо-візуального мистецтва

Учасники саунд арт програми: V4W.ENKO (live), Mokri Dereva (live), Polygrim (live), YV (live), ϙue (live), HRYVNI₴ (live/set), Sasha Very (apipad live), Burning Woman (live) та інші.

Подія відбувається за технічної підтримки: Sensorama Lab, Tower Soundsystem, Photinus studio

Інформаційні партнери: Creativity.ua, In Art, Chernozem, WOWNOW.how, ArtBureau, Велика Ідея. Big Idea, Kyiv Maps, AllEvents.in, Афиша bigmir)net

Подія у фесбуці: https://www.facebook.com/events/221032379056403/

На відвідувачів чекає два дні мистецтва, музики та спілкування, 22-23 серпня, 15.00-23.00 на Подолі в секретному місці. Вхід, з дотриманням вимог карантину за реєстрацією: https://cutt.ly/ed0Dld0

_______________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі