Всесвітньо відомі ілюстратори виставлять на торги свої роботи і проведуть безкоштовну арт-лекцію у Києві

chernozem.info 02.03.2018

4 березня о 15:00 у ЦУМі (Київ, Хрещатик, 38, 7 поверх) в рамках міжнародної виставки ілюстрацій “Декілька історій” пройде Artist Talk з учасниками проекту та презентація каталогу експозиції.

Організатор заходу – Sky Art Foundation.
auction_catalogue

У програмі зустрічі з художниками – дискусія про мистецтво ілюстрації, знайомство з кураторами клубу Pictoric, а також «живе» спілкування з Олегом Грищенко, Ганною Сарвіра, Оленою Старанчук, Анастасією Денисенко, Сергієм Майдуковим, Ганною Андрєєвою, Іллею Угнівенко, Женею Полосиним, Ганною Іваненко, Танею Денисенко, Ольгою Терещенко.

Вхід для всіх бажаючих – вільний.

Крім Artist Talk, у рамках проекту «Декілька історій» з 12 по 18 березня пройде тихий аукціон, де кожен бажаючий зможе поторгуватися за вподобані роботи. Зареєструватися на аукціон, а також зробити ставки на лоти «по-тихому» можна буде безпосередньо у залі експозиції. Середня вартість робіт стартує від 1 тис. гривень.

«Роботи ілюстраторів часто є стартом колекції для тих, хто тільки починає захоплюватися мистецтвом», – зазначає Дмитро Палієнко, засновник Sky Art Foundation.

Втім, не менш рідкісні випадки, коли творіння ілюстраторів служать оригінальним та демократичним за ціною подарунком на будь-яке свято.

____________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі