Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

УСІ КВИТКИ ПРОДАНО

chernozem.info 07.11.2017

“Нейромаркетинг та інвестиції в сучасне мистецтво.”

Саме таку назву має лекція, на яку буде завтра неможливо потрапити – усі квитки продано!

Що ж викликало такий ажіотаж? Можливо, те, що сучасне мистецтво все більше стає предметом багатьох дискусій та спекуляцій? Або ж тому, що сучасне суспільство переоцінює естетичні цінності віддаючи перевагу новим емоційним потрясінням та ідеям? Комерційне визнання, рекорди продаж витворів сучасних митців, шокуючі новини з арт-ринку інтригують необізнаних. Сучасне мистецтво стає масовим надбанням, предметом ринкових відносин, де гроші іноді стають важливішими за мистецтво…

Людство отримало нову захоплюючу гру для економістів, та пристрасть для колекціонерів – арт-індустрія стрімко росте, збагачуючи креативні та перформативні індустрії.

22814191_1184593778308774_3260047279000241561_n

Ключові питання, що знайдуть відповідь на лекції:

·Феноменологія сучасного мистецтва – нейроестетика.

·Закони нейроестетики, як вони діють сьогодні.

· Сучасне мистецтво-мутація сприйняття прекрасного.

·Арт-ринок і інвестиції в мистецтво.

·Нейромаркетингові прийоми та дослідження у галузі мистецтва.

·Феноменологія сучасного коллекціонування. Як розуміти сучасне мистецтво.

Відвідувачі лекції отримають розуміння:

·формування ринкової вартості на предмети мистецтва;

·поширеної на арт-ринку класифікації предметів мистецтва;

·факторів, що впливають на визнання митців, та їх популярність;

·підходів до колекціонування та інвестицій в мистецтво;

·що таке нейроестетика, основні закономірності і закони;

·що таке нейромаркетинг, та його можливості для оцінки предметів мистецтва;

·базова перцепційна модель;

·роль емоцій в процесі прийняття рішень;

·як проходять нейромаркетингові дослідження;

·практичні аспекти застосування нейромаркетингу.

 

Якщо Вас зацікавило все вищезгадане, то CHERNOZEM радить звернути увагу на спікерів та слідкувати за їх активністю – наприклад, на сторінці ArtCultFoundation – можливо, наступного разу будуть ще вільні місця.

181291_372515746183252_1391534061_n

Отже:

ШЕВЧУК ПАВЛО Консультант практик. Нейромаркетолог.

Досвід управління маркетингом 17 років. Вивів на ринок цілий ряд успішних брендів, з яких найбільш відомі «Живчик», мінеральна вода «Прозора», пиво «Hike».

1915602_100728659953825_1407802_n

Розробляв і впроваджував маркетингову стратегію для ТМ. «Inkerman», «Гавріліскі курчата», «Клуб сиру», «Оболонь» і багатьох інших. Скрізь досягав позитивних результатів. Працював на різних ринках FMCG, консультував банківський сектор, громадське харчування, соціальні проекти, IT, рекламну індустрію. Ключові компетенції – стратегічний маркетинг, розробка продукту, комунікація та просування, інновації у виробництві та маркетингу. Викладав в рамках програми MBA в MIM. Має нагороди за реалізовані проекти – Золотий пропелер, Чорний пояс ДМ, ЕФФЕ.

НАТАЛІЯ ШПИТКОВСЬКА Експерт з інвестицій в мистецтво, співзасновник Artcult Foundation,Директор міжнародних проектів Інституту проблем Сучасного Мистецтва Національної Академії Мистецтв України, куратор, арт-менджер і консультант.

22552449_1178365938931558_2798602414866936937_n

Реалізувала більше 50 виставкових проектів в Україні і за кордоном, серед яких виставки вВашингтоні і Нью Йорку та локальні проекти за участі визнаних міжнародних митців та кураторів. Співпрацює з ведучими аукціонними домами та галереями світу. Оглядач міжнародних арт-подій (бієнале, арт-ярмарок, виставок та аукціонів), експерт з міжнародного арт-ринку, консультує колекціонерів в Україні і за кордоном.

Коментарі