UFW: Who Is On Beauty Today?

chernozem.info 05.02.2018

Програма сприяння громадській активності «Долучайся!» разом із Ukrainian Fashion Week представили фото- та відеопроект Who Is On Beauty Today.

who-is-on-beauty-today

“Проект присвячений красі: грандіозній, неосяжній, такій, що живе в кожній людині незалежно від її особливостей. Досить часто ми чуємо про те, що кожен гарний по-своєму і що красу можна віднайти всюди – і це не просто влучна й делікатна фраза.”

dscn1099

CHERNOZEM побував на презентації проекту та відзначив, що серед багатьох його героїнь – дівчата з обмеженнями руху. Український Тиждень Моди вже не вперше звертає увагу на наших співгромадянок, які заслуговують на захоплення їхньою життєвою мужністю та милування їхньою чарівною жіночостю. А також на залучення до виру подій, у тому числі – зі світу моди.

Саша Кутас говорить: «Найстрашніше для мене – бути у сфері моди недоречною. Хочу показати своєю діяльністю: я – професіонал, а не соціальний проект».

dscn1078

на фото: Голова Оргкомітету Українського Тижня Моди Ірина Данілевська та міжнародна супер-модель Олександра Кутас.

Галина Бурнишева, 67-річна модель та колишня журналістка, розповідає про те, що люди літнього віку часто не усвідомлюють цінності кожного моменту життя. «Варто лише поширше подивитися навколо і подякувати за все, що є у людини», – певна вона.

dscn1085

Анастасія Бондарєва – 16-річна модель із альбінізмом, яка довго чула від людей, що вона дивна, проте згодом почала дослухатися до тих, хто говорив, яка вона вродлива – повірила в це і почала цим надихатись.

dscn1101 dscn1103 dscn1104 dscn1105 dscn1106dscn1100

Над проектом працювали: Фото: Денис Маноха. Стиль: Євгенія Скварська. Макіяж: Даша Тайвас. Зачіски: Іріс Онуфрієнко. Продюсер: Тома Мироненко. Оператор: Макс Либідь. Другий оператор: Вова Вербовий. Музика: Іван Сапронов. ЛГІ продакшн

Коментарі