1400x90-arthuss-2

World Design Impact Prize 2021

chernozem.info 20.01.2021

osnovne-foto

 

Всесвітня організація дизайну приймає заявки на присудження премії World Design Impact Prize 2021 року. Програма нагороди спрямована на визнання проектів, пов’язаних з промисловим дизайном, які позитивно впливають на якість нашого життя в соціальній, економічній, культурній та екологічній галузях.

«Хоча ми розуміємо, що існує багато нагород, які демонструють соціальні переваги дизайну, World Design Impact Prize унікальна тим, що намагається не тільки шукати проекти і визнавати їхню здатність заснованих на рішеннях, але і скорочувати розрив між проблемами і рішеннями, дизайном і метою», – прокоментував президент WDO.

«В процесі цього конкурсу ми сподіваємося не тільки знайти видатні приклади інновацій, заснованих на дизайні, але і використати наш голос як міжнародної організації, щоб привернути увагу до продуктів і проектів, які можуть поділитися вражаючою історією. Про спільноти, на які вони впливають, про проблеми, які вони вирішують, і, в кінцевому підсумку, про те, які зміни вони вносять в життя звичайних людей».

Крайній термін подачі заявок – 30 квітня 2021 року.

Джерело

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:

Теми дизайн

Матеріали на схожі теми

Коментарі