1400x90-arthuss-2

Які тренди для UI-дизайну будуть у 2021 році? (частина 2)

chernozem.info 21.12.2020

Які тренди для UI-дизайну будуть у 2021 році? (частина 1)

Публікуємо 2 частину трендів для UI-дизайну, які будуть популярними у 2021 році.  

 

  • Aesthetic minimalism

Немає нічого естетичного, ніж простий, мінімальний та читабельний інтерфейс. Це підтвердження тому, що не завжди потрібен вигадливий інтерфейс, або “вау-ефекти”, щоб ваш товар виглядав абсолютно вражаючим.

Які тренди для UI-дизайну будуть у 2021 році? (частина 2)

 

 

  • Geometric structure

Все більше і більше з’являється дизайнів, які мають дуже охайну, консервативну візуальну структуру. Це робить інформацію дійсно зрозумілою та розбірливою! Геометричні структури інтерфейсу додають краси веб-сайту.  

Які тренди для UI-дизайну будуть у 2021 році? (частина 2)

 

 

  • Big, sophisticated typography

Є багато прикладів великої, вишуканої типографіки, що відіграє головну роль у дизайні виробу. Деякі з них навіть повністю засновані на типографіці — і це дає цікавий результат.

 

Які тренди для UI-дизайну будуть у 2021 році? (частина 2)

 

  • Brutalism

Це називається бруталізмом, і виглядає так, як і звучить назва  — сильні контрасти, часто неприємна типографіка та багато проблем із доступністю та читабельністю. Головна ідея цього полягає в основному в деконструкції того, що ми сприймаємо як гарне та корисне.

 

 

 

 

  • Simplification of the UX/UI processes

Настав час переосмислити заплутані поняття та назви, перебудувати складні та трудомісткі процеси та полегшити вивчення дизайну продуктів майбутнім дизайнерам. 

 

Читати першу частину

Джерело

 

Книги для дизайнерів від видавництва ArtHuss, які будуть корисними для роботи і творчості.

Ця книжка — посібник зі створення візуальних форм, із нього дизайнери дізнаються, як вибудовувати розмаїття і складність на основі простих зв’язків. Тут ми прагнули подолати прірву між програмним забезпеченням — і візуальним мисленням. Говорячи про форму, ми згадуємо новаторські роботи дизайнерів доби модернізму — від Джозефа Алберса й Ласло Могой-Надьї з Баухауза до Арміна Гофмана й таких видатних учителів, як Малколм Ґрір.

 

Цей кольоровий та зручний набір ігрових карток містить п’ятдесят дві вправи та активності, які покликані звільнити вашу творчість і допомогти проявити креативність.

Матеріали на схожі теми

Коментарі