Яку книгу обрати під час самоізоляції: вибір читачів

chernozem.info 27.04.2020

Яку книгу обрати під час самоізоляції: вибір читачів

Коли гречана паніка вщухла, ми радо повідомляємо, що книжки у світі все ще читають! Адже це допомагає впоратися зі стресом, відволіктися і просто приємно провести час. Зібрали для вас перелік бестселерів українського видавництва ArtHuss, які полюбилися нашим читачам під час карантину. Хтозна, можливо якусь із книг мріяли прочитати і ви?

1. «Графічні стилі: від вікторіанців до хіпстерів»

Графічні стилі: від вікторіанців до хіпстерів

У цій книзі більш ніж 700 ілюстрацій, тож навіть гортати її приємно. А якщо ще й прочитати – отримаєте вичерпну інформацію про розвиток графічного дизайну від ХІХ століття і до наших днів. Як рекламували зубну пасту, які шрифти обирали художники для постерів, чим особливий авангард та як змінився дизайн з появою інтернету… Автори описали специфіку стилів у різних країнах, тож ви побачите, чи відрізняються естетичні смаки Британії, Франції чи Америки. Ця книга – джерело візуального натхнення для кожного, хто хоче створювати нове. Адже усе нове – це добре забуте старе.

Замовити книжку «Графічні стилі»

2. Віктор Папанек «Дизайн для реального світу»

Віктор Папанек «Дизайн для реального світу»

Ця книжкова новинка ArtHuss поповнила перелік класичних книг про дизайн, які вже надрукувало видавництво. Вперше «Дизайн для реального світу» була опублікована в 70х роках, проте неодноразові перевидання підтверджують її актуальність. Віктор Папанек аналізує дизайн як цілісне явище і вважає, що він має силу впливати на світ. Зокрема, робити його простішим, більш зрозумілим. Автор описує приклади вдалого індустріального дизайну та принципи створення ідеального продукту. Гадаємо, ця книга стала бестселером через надихаючу фразу, що кожен із нас – дизайнер і позитивну настанову, що світ має шанс змінитися на краще.

Замовити книжку «Дизайн для реального світу»

3. Джоана Ґейнс «Своя оселя»

Джоана Ґейнс «Своя оселя»

Книга, що розповість, як створити дизайн простору, в якому хочеться жити. Авторка була ведучою популярної програми про ремонт будинків. Тож її основна мета: довести, що зміни можуть бути бюджетними і красивими водночас. Якщо від перебування вдома вас почав дратувати колір стін, подушка на дивані чи просто хочеться затишку, книга «Своя оселя» надихне і підкаже, як реалізувати ваші ідеї. Джоана описує різні стилі інтер’єру, їх особливості та переважаючі кольори, розповідає, як ефективно організувати місце для зберігання, кухню, вітальню та усі кімнаті вдома. Актуальна книга на період карантину, якщо хочеться замінити штори чи негайно пофарбувати балкон.

Замовити книжку «Своя оселя»

4. Ендрю Селбі «Анімація» та Річард Вільямс «Посібник з виживання аніматора»

Ендрю Селбі «Анімація» та Річард Вільямс «Посібник з виживання аніматора»

Тішимося продуктивності наших читачів, які напевно вирішили використати трохи вільного часу з користю і освоїти нову навичку. Або ж покращити все існуючі знання. Ці книги для аніматорів допоможуть як новачкам, так і професіоналам. Видання Річарда Вільямса справжній скарб для тих, хто цікавиться класичною анімацією. У «Посібнику з виживання» зібрані практичні поради і приклади, як зображати емоції героїв, характери, різні типи ходи, вагу та як розмістити усе це на часовій шкалі, аби отримати плавну і красиву анімацію. А книга Ендрю Селбі проведе крізь увесь процес створення анімації: від ідеї і написання сценарію до монтажу готової роботи і прокату у кінотеатрах. Автор працює в університеті, тож за час викладацької практики накопичив усі можливі питання від студентів, зрозумів, що цікавить аніматорів-початківців і написав цей ґрунтовий гід у професію. Навіть з порадами, як укласти портфоліо, аби отримати роботу мрії. Тож можливо саме час?

Замовити книжки «Анімація» та «Анімація: посібник з виживання»

5. Ґрейс Бонні «Жіноча компанія»

Ґрейс Бонні «Жіноча компанія»

Ця книга доступна за попереднім замовленням, проте вже стала популярною та її радо купують на подарунки. Дякуємо за довіру до видавництва! У цій книзі зібрані інтерв’ю 100 жінок-підприємиць та мисткинь, які реалізовують себе в улюбленій справі і роблять те, що подобається наперекір усім труднощам. Різний вік, статура, стиль життя, сфера діяльності… Ґрейс Бонні опитала таких не схожих одна на одну жінок, аби кожен читач чи читачка змогли відшукати на сторінках себе. І той досвід, який надихне на звершення.

Замовити книжку «Жіноча компанія»

6. «Арт-фірма» П’єр Гіє де Монту

«Арт-фірма» П’єр Гіє де Монту

Незвична книга для нашого видавництва, адже вона не зовсім про мистецтво. Вона про естетичне управління та метафізичний маркетинг… Хоча про мистецтво у цій книзі також написано чимало! Адже залучення мистецтва до бізнесових процесів є помітним трендом у сучасному корпоративному світі. У книзі П’єра Гіє де Монту показано, як посилення творчої складової бізнесу може допомогти у створенні ідеальної арт-фірми. Вона вироблятиме новітні продукти, уникаючи банальності й тоталітаризму. Мистецтво ‒ це спосіб наблизитися до творчості в організаціях, а естетика ‒ підхід, який допомагає зрозуміти, як воно працює. І все пов’язане тісніше, ніж здається.

Замовити книжку «Арт-фірма»

Зичимо вам здоров’я та натхнення. Обирайте собі книжкового компаньйона і з ним буде приємніше переживати самоізоляцію.

________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі