1400x90-arthuss-2

Жіноча компанія – книга, що надихне жінок на підприємництво

chernozem.info 07.04.2020

Жіноча компанія - книга, що надихне жінок на підприємництво

Видавництво ArtHuss готує до друку книгу «Жіноча компанія. Поради і натхнення від 100 мисткинь і підприємиць». Партнерами видання став проєкт Всі. Свої – найбільша платформа українських бредів, яка підтримує та розвиває малий бізнес, а також Львівська бізнес школа, що сприяють фаховій освіті представників різних індустрій.

У книзі більш ніж 100 жінок розповідають про власний досвід створення бізнесу, проблеми, з якими стикаються підприємиці та рецепти подолання труднощів. Власниці медіа, керамістки, татуювальниці, комедіантки, архітекторки, рестораторки ‒ це лише частина спектру професій, якими займаються жінки. Авторка книги Грейс Бонні пояснює свою вибірку так: «Я хотіла представити мотивуючі і переконливі приклади з життя різних жінок, які займаються бізнесом. Аби інші жінки могли відкрити книгу на будь-якій сторінці і знайти там своє відображення». 

Подорожуючи Америкою Грейс Бонні разом з фотографкою Сашою Ісраель створили портрети як відомих жінок, так і початківців. Музикантки Керрі Браунштейн та Ніко Кейс, шеф-куховарка Карла Голл, режисерка Мері Ламберт, письменниця Роксан Гей і ще 100 імен, будь-якого віку, раси та рівня досвіду. Героїні книги відповідають на низку питань, які розкривають специфіку ведення бізнесу. Вони підкреслюють важливість навчання у інших діячів та встановлення міцних зв’язків з колежанками, у дусі сестринства. Їх відповіді розкривають необхідний тип мислення для досягнення успіху: рішучість,  вміння розставляти пріоритети та говорити «ні».

«Жіноча компанія» дійсно може подарувати натхнення і мотивацію для багатьох українок. Ми віримо у силу жіночого підприємництва і на прикладі «Всі. Свої» бачимо, яка ця сила потужна. Наш проєкт об’єднує 2000+ креативних бізнесів і 80% з них — це стартапи, створені жінками. Дизайнерки, керамістки, виробниці постільної білизни, мисткині гобеленів та вишивки, власниці пекарень та ферм, майстрині ювелірної справи — усі вони мають свій унікальний досвід побудови бізнесу «власними руками».

Ґрейс Бонні «Жіноча компанія. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць»
Ґрейс Бонні «Жіноча компанія. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць»

Ми щасливі підтримати цю книгу, бо сподіваємося, що вона стане тим самим поштовхом для багатьох жінок, які лише планують відкрити власну справу. Адже ми хочемо бачити в Україні ще більше креативних бізнесів  та щасливих реалізованих жінок», — говорить засновниця проєкту «Всі. Свої» Ганна Луковкіна.

Авторка книги Грейс Бонні, також підприємиця, власниця успішного блогу про дизайн інтер’єру Design*Sponge, написала книгу «Жіноча компанія», щоб спонукати інших не боятися відкрити власну справу. І досягла своєї мети, про що свідчать відгуки: «Я хочу вирвати кожну сторінку з цієї книги і розвісити на стінах, щоб кожного дня мене оточували ці надихаючі жінки», ‒ поділилася Емма Штрауб, авторка бестселерів New York Times.

Після перекладу книги «Жіноча компанія», видавництво ArtHuss розглядає можливість створення подібного проєкту про українських підприємиць та мисткинь. Цю ідею підтримують і партнери, адже Всі. Свої працюють з жінками, які створюють авторський продукт, а Львівська бізнес школа сприяє професійному зростанню за допомогою освіти. Тож невдовзі можна сформувати список з надихаючих українських діячок.

Замовити книжку «Жіноча компанія. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць»

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:

Матеріали на схожі теми

Коментарі