Видавництво ArtHuss готує до друку книгу «Жіноча компанія. Поради і натхнення від 100 мисткинь і підприємиць». Партнерами видання став проєкт Всі. Свої – найбільша платформа українських бредів, яка підтримує та розвиває малий бізнес, а також Львівська бізнес школа, що сприяють фаховій освіті представників різних індустрій.
У книзі більш ніж 100 жінок розповідають про власний досвід створення бізнесу, проблеми, з якими стикаються підприємиці та рецепти подолання труднощів. Власниці медіа, керамістки, татуювальниці, комедіантки, архітекторки, рестораторки ‒ це лише частина спектру професій, якими займаються жінки. Авторка книги Грейс Бонні пояснює свою вибірку так: «Я хотіла представити мотивуючі і переконливі приклади з життя різних жінок, які займаються бізнесом. Аби інші жінки могли відкрити книгу на будь-якій сторінці і знайти там своє відображення».
Подорожуючи Америкою Грейс Бонні разом з фотографкою Сашою Ісраель створили портрети як відомих жінок, так і початківців. Музикантки Керрі Браунштейн та Ніко Кейс, шеф-куховарка Карла Голл, режисерка Мері Ламберт, письменниця Роксан Гей і ще 100 імен, будь-якого віку, раси та рівня досвіду. Героїні книги відповідають на низку питань, які розкривають специфіку ведення бізнесу. Вони підкреслюють важливість навчання у інших діячів та встановлення міцних зв’язків з колежанками, у дусі сестринства. Їх відповіді розкривають необхідний тип мислення для досягнення успіху: рішучість, вміння розставляти пріоритети та говорити «ні».
«Жіноча компанія» дійсно може подарувати натхнення і мотивацію для багатьох українок. Ми віримо у силу жіночого підприємництва і на прикладі «Всі. Свої» бачимо, яка ця сила потужна. Наш проєкт об’єднує 2000+ креативних бізнесів і 80% з них — це стартапи, створені жінками. Дизайнерки, керамістки, виробниці постільної білизни, мисткині гобеленів та вишивки, власниці пекарень та ферм, майстрині ювелірної справи — усі вони мають свій унікальний досвід побудови бізнесу «власними руками».

Ми щасливі підтримати цю книгу, бо сподіваємося, що вона стане тим самим поштовхом для багатьох жінок, які лише планують відкрити власну справу. Адже ми хочемо бачити в Україні ще більше креативних бізнесів та щасливих реалізованих жінок», — говорить засновниця проєкту «Всі. Свої» Ганна Луковкіна.
Авторка книги Грейс Бонні, також підприємиця, власниця успішного блогу про дизайн інтер’єру Design*Sponge, написала книгу «Жіноча компанія», щоб спонукати інших не боятися відкрити власну справу. І досягла своєї мети, про що свідчать відгуки: «Я хочу вирвати кожну сторінку з цієї книги і розвісити на стінах, щоб кожного дня мене оточували ці надихаючі жінки», ‒ поділилася Емма Штрауб, авторка бестселерів New York Times.
Після перекладу книги «Жіноча компанія», видавництво ArtHuss розглядає можливість створення подібного проєкту про українських підприємиць та мисткинь. Цю ідею підтримують і партнери, адже Всі. Свої працюють з жінками, які створюють авторський продукт, а Львівська бізнес школа сприяє професійному зростанню за допомогою освіти. Тож невдовзі можна сформувати список з надихаючих українських діячок.
Замовити книжку «Жіноча компанія. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць»
________________________________________________________
Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:
- Бріджит Квінн Неймовірні. П’ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію (історії життя і успіху 15 мисткинь)
-
Дон Норман Емоційний дизайн (що важливіше в дизайні: функціональність чи краса, та чому ми любимо (або ненавидимо) речі довкола нас)
- Джоана Ґейнс Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити (як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно)
- Дон Норман Опанувати складність (життя складне, а Дон Норман знає, як «Опанувати складність»: прийняти її, зрозуміти нові технології і спростити їх. Дотепні приклади з життя, практичний аналіз робіт своїх колег-дизайнерів, легка мова і потужний пласт знань)
- Віктор Папанек Дизайн для реального світу (дизайн для виживання та виживання через дизайн)
- Скотт Белскі Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху (книжка про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій)
Коментарі