Знання дають спокій та силу: Projector відкрили доступ до 12 відеокурсів
Уперше Projector Institute відкриває безкоштовний доступ до 12 відеокурсів факультету Humanitarium. До 17 березня будь-хто може переглянути один, два чи всі відеокурси, скориставшись промокодом.
Зараз в Україні всі шукають власний спосіб відчути твердий ґрунт під ногами. Допомогти у його пошуках можуть нові знання, які відкривають світ, підтримують критичне мислення та допомагають рефлексувати.
Команда creative & tech інституту Projector вирішила підтримати українців та запропонувати їм знайти спокій та силу в знаннях. Уперше за весь час діяльності Projector відкрив безкоштовний доступ до 12 відеокурсів свого факультету Humanitarium на цілий місяць. Humanitarium — це соціогуманітарний факультет інституту, в якому створюють семінарські та відеокурси про філософію, соціологію, мистецтвознавство, дизайн, літературу, рекламу etc.

«Нам всім зараз не просто. Переживання забирають енергію, відволікають від важливого. Хочеться допомогти всім відірватись від новинної стрічки, та вкласти цей час в себе», — зазначив на своїй сторінці у Facebook Олександр Трегуб, CEO інституту Projector.
Як отримати доступ до 12 курсів?
1. Заходьте в телеграм-канал https://t.me/humanitarium_prjctr. У ньому ви знайдете промокод на безкоштовний доступ до відеокурсів та інструкцію з використання.
2. Оберіть один, два чи всі відеокурси від факультету Projector.Humanitarium.
3. Скористайтеся промокодом та розширюйте ваші погляди.

Доступ до відеокурсів діє один місяць — до 17 березня 2022.
У ці непрості часи найцінніше, що може зробити кожен із нас, — лупати свою скелю й не зраджувати свою мрію.
________________________________________________________
Більше про мистецтво, дизайн та стиль життя — у книжках:
- «Сторітелінг у фотографії: П’ять кроків до створення незабутніх світлин» У цьому воркшопі «від початківця до професіонала» Фінн Білз навчає аматорів і початківців створювати незабутні фотографії та розповіді.
- «Наука дизайну та форми: Вступний курс, який я викладав у Баугаузі та інших школах» Класичний підручник Йоганнеса Іттена.
- Ґрейс Бонні “Жіноча компанія”. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць.
- «Успіх без пітчингу. Маніфест» Дванадцять прокламацій були написані, щоб надихнути власників незалежних творчих підприємств (наприклад: дизайнерські фірми та рекламні агентства) переосмислити, як їх послуги купуються та продаються.
- Джоана Ґейнс “Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити”. Як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно.
- Віктор Папанек “Дизайн для реального світу”. Дизайн для виживання та виживання через дизайн.
- Скотт Белскі “Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху”. Книжка засновника Behance про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій.
Коментарі