10-й Міжнародний Архітектурний Фестиваль CANactions

chernozem.info 16.03.2017

У Києві 2-3 червня у Мистецькому Арсеналі пройде Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions. Тема ювілейного фестивалю – ЦІННОСТІ.  Спеціальні гості фестивалю –  провідні світові  архітектори Мартін Рейн-Кано та Ганс Ван дер Хайден проведуть лекції для широкої аудиторії.

Міжнародний Архітектурний Фестиваль CANactions – найбільша архітектурна подія в Україні створена у 2008 році, учасниками якої за десять років роботи стали 120 спікерів та більше ніж 36 000 відвідувачів з усього світу. Мета ювілейного 10-го фестивалю – обговорити цінності в площині архітектури, урбанізму, а також житті загалом. Команда CANactions прагне створити умови для обміну ідеями та діалогу в площині сучасної архітектури.

canacrions_festival_2017_1

Протягом фестивалю гості матимуть змогу відвідати виставки та презентації молодих архітекторів, взяти участь у  дискусіях та майстер-класах. Також на події буде створений окремий креативний дитячий майданчик. Про свою участь у  фестивалі вже заявили  Мартін Рейн-Кано – засновник TOPOTEK 1 ( Берлін, Німеччина ), що у 2013 році отримав золоту медаль від Міжнародного Олімпійського комітету за проект Superkilen у Копенгагені,

а також Ганс Ван дер Хайден – засновник Hans van der Heijden Architect ( Амстердам, Нідерланди ), автор книг та есе з урбан дизайну, викладач Кембріджського університету. Вони проведуть лекції на головній сцені фестивалю для усіх відвідувачів.

canacrions_festival_2017_2

Організатори події – CANactions – освітня платформа, яка сприяє створенню в Україні місць та спільнот, де люди будуть задоволено жити та працювати. Співорганізатор 10-го Міжнародного архітектурного фестивалю є Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал».

Партнерами фестивалю є Future Architecture Platform, Посольство Швейцарії в Україні, Посольство Королівства Нідерландів, Посольство Королівства Данія, Посольство Литовської Республіки в України, Італійський  Інститут Культури в Україні, Польський Інститут в Києві.

1/2000, f3.5, iso250 with a {lens type} at16mm on a Canon EOS 5D Mark III, Photo: Andrey Mikhaylov Canactions_2016_day_3 in Kyiv Музей Івана Гончара at 21 05 2016 Canactions_2016_day_3
Фестиваль CANactions www.festival.canactions.com

Освітня платформа CANactions www.canactions.com

Мистецький Арсенал www.artarsenal.in.ua

Контактні особи:     Петро Задорожний, 044 280 5095, pr@canactions.com

Мар’яна Романяк, 097 672 4157, mromaniak@canactions.com

Ольга Пришко, 044 288 52 26, pryshko@artarsenal.gov.ua

  • фото надано оргкомітетом фестивалю
Теми architecture

Матеріали на схожі теми

Коментарі