Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Презентація книг українських художників Влади Ралко та Володимира Буднікова

chernozem.info 15.02.2017

11 лютого у Національному художньому музеї України відбулася презентація книг українських художників Влади Ралко та Володимира Буднікова:

«Київський щоденник» (Влада Ралко);

«Замість документа» (Володимир Будніков);

«Лінія розмежування» (Влада Ралко, Володимир Будніков).

Більш детально про книги тут.

img_6746

На презентації художники розповіли про серію своїх робіт на папері, над якими вони працювали три роки.

«Видання містять у хронологічній послідовності малюнки, які ми створювали від перших днів революції на Майдані та на початку й під час розгортання подій у Криму і війни на сході України. Книги можна також визначити як певний різновид умовних “щоденників”, де малювання відбувалося просто всередині реального часу, просуваючись малюнок за малюнком разом із розгортанням реальних подій» (Влада Ралко).

img_6752

img_6833

На презентації були, зокрема, присутні художник Анатолій Криволап, куратор Костянтин Дорошенко, колекціонер Борис Гриньов та інші.

«Такі чудові видання сприяють популяризації наших художників, одразу видно їхній рівень. Серії робіт, про які йдеться, дуже цікаві. Я навіть планую придбати пару робіт, тому що вони фіксують певний часовий інтервал. Це щоденник. Часто ми навіть не помічаємо, наскільки події відрізняються впродовж якогось періоду. І ці книги допомагають систематизувати, переосмислити важливі процеси, до яких ти можеш повернутися у будь-який час і пропрацювати їх знову. Важливо, що сучасне мистецтво апелює до чуттєвого, моменту, адже ми іноді просто фіксуємо події, а тут митці пропонують не тільки подумати, а й відчути» (Борис Гриньов, колекціонер).

«Це, на мою думку, не щоденник, це початок величезної монументальної теми – як люди переживають свій страх перед війною, перед майбутнім, перед буттям узагалі. Митці називають це щоденником, щоб людина втратила обережність і взяла в руки подивитися його. А там полум’я, вибухи і пекло Данте. Кожна робота в цих книжках має все для того, щоб стати монументальним витвором мистецтва» (Дмитро Корсунь, мистецтвознавець).

img_6726

img_6809

Вихід у світ книг став можливим завдяки мистецькому об’єднанню ЧЕРВОНЕЧОРНЕ, яке було ідеологом і реалізатором проекту.

unnamed-2

Висловлюємо подяку:

  • віддруковано у фамільній друкарні Huss;
  • фотограф – Ігорю Окуневському;
  • Національний художній музей України (особисто – Оксані Баршиновій, мистецтвознавцю, модераторові дискусії; Юлії Литвинець, директору музею).

Замовляйте книги з доставкою у інтернет-магазині видавництва ArtHuss:

Також книги можна придбати:

  1. Готель «Княжа гора», м. Канів, вул. Дніпровська, 1. Оплата: готівка, переказ на картку або розрахунковий рахунок.
  2. Офіс IntRist, м. Київ, пр-т Павла Тичини, 1в. Оплата: готівка, переказ на картку або розрахунковий рахунок.

За телефоном (050) 157-57-48 або e-mail natalia@knyazhahora.com. Доставка кур’єрською службою. Оплата: переказ на картку або розрахунковий рахунок, післяплата кур’єру.

Теми art book

Матеріали на схожі теми

Коментарі