Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

В Києві відбудеться виставка Микити Кравцова

chernozem.info 28.03.2017

З 2015 Микита переїздить до Парижу і веде там активну творчу діяльність: співпрацює зі знаними європейськими культурними інституціями, зокрема, проходять його персональні виставки у Helene Nougaro Gallery (Париж, Франція), Французькому Інституті Парижу, а також у найбільшій і найпрестижнішій європейскій арт-резиденції Еuro Cité des Arts. У 2016-му разом з британським музикантом Кираном Леонардом у Лондоні створює арт-проект на Брик Лэйн.

Микита Кравцов особисто завітає до Києва і 07.04.17 прийме участь у відкритті проекту “Тунельний зір“. Також відбудеться автограф-сесія з приводу виходу каталогу проекту.

scan_081

«Тунельний зір» – серія нових графічних і живописних робіт відомого українського художника Микити Кравцова. Представлені роботи – це поєднання непоєднуваних елементів. Фігури складаються у неймовірні візерунки та створюють нові сутності.

Тунельний зір – медичний термін, що означає офтальмологічну патологію втрати периферійного зору. Це стан, при якому людині здається, що вона дивиться крізь тунель.  Причини цього в медицині можуть бути різні, але в інтерпретації митця – це метафора обмеження поля зору людини через ідеологію, пропаганду, гнів, агресію, страх чи шаблонність мислення. Це ж так зручно – бачити лише те, що хочеш бачити. Закрити очі. Не помічати периферію. Не вдивлятися в деталі. Будувати химерні замки на піску, грунтуючись на хитких переконаннях.

58d50456245cb

Микита Кравцов брав участь в численних виставкових проектах. Його роботи зберігаються у приватних колекціях в Україні, Росії, Франції, Іспанії, Греції.

Роботи Кравцова візуалізують неміцність тимчасових, недовготривалих союзів, заснованих на компромісах. Або ж навпаки – ситуації, коли сильні ідеології буквально «впираються рогами» одна в одну.

Виставка супроводжуватиметься виходом каталогу, в якому будуть представлені роботи проекту.

Виставка проводиться у виставковому просторі  Музейно-виставкового центру «Музей історії Києва»

Відкриття виставки – 7 квітня о 18.00

Інформаційний партнер: Chernozem

Деталі на сторінці події.

Теми art

Матеріали на схожі теми

Коментарі