Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Першу популярну українську настільну арт-гру PictoricBox представлять на “Книжковому Арсеналі”

chernozem.info 20.05.2019

dsc_0042

24 травня в 20:00 в рамках IX Міжнародного фестивалю “Книжковий Арсенал” пройде офіційна презентація нової унікальної настільної гри PictoricBox, ілюстрації до якої створили художники відомого клубу ілюстраторів Pictoric.

Серед авторів – Анна Сарвіра, Олег Грищенко, Тетяна Денисенко, Поліна Дорошенко, Анна Іваненко, Женя Полосіна, Олена Старанчук, Анна Андреєва, Юлія Тверітіна, Валерій та Олена Тихонюк, Ілля Угнівенко.

Організатор проекту – Sky Art Foundation – спеціально до фестивалю підготував оновлену версію гри, а також додатковий ігровий набір “Active”.

img_1107598

З сюжетом та правилами гри пошановувачі захоплюючих настільних ігор можуть ознайомитися на офіційному сайті pictoricbox.com, а також безпосередньо у ході “Книжкового Арсеналу” – на другому поверсі буде працювати спеціальна ігрова зона, де гості зможуть протестувати PictoricBox у будь-який час з 22 по 26 травня .

У цій же зоні пройде виставка оригінальних робіт ілюстраторів Pictoric, твори яких стали основою карткових колод гри. Відвідувачі фестивалю зможуть не тільки протестувати гру і помилуватися ілюстраціями, а й придбати художні принти, а також саму настільну гру за спеціальною ціною.

kzo_4280

До слова, саме у рамках фестивалю організатори проекту запускають офіційні продажі гри PictoricBox як безпосередньо на самому івент, так і через сайт гри, соціальні мережі та кілька торгових інтернет-майданчиків.

“Упевнений у тому, що саме колаборація арту та бізнесу, яка реалізується в такі проекти як PictoricBox здатна прославити як українських художників, так і принести успіх українському бізнесу в усьому світові. Адже цей естетично-розважальний проект сюжетно та ідейно створений за принципом “гра для усієї родини”, що у свою чергу – один із топових міжнародних трендів”, – відзначає Дмитро Палієнко, засновник Sky Art Foundation, співавтор ідеї створення гри.

________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Теми книги

Матеріали на схожі теми

Коментарі