Презентація книги “Культура гармонії” в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського

chernozem.info 28.01.2019

культура гармонії

29 січня 2019 року в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбудеться презентація друкованого видання книги відомого китайського сучасного філософа, культуролога пана Ван Ге «Культура гармонії» та спілкування наживу з автором книги.

Цитати з книги:

«Гармонія — найважливіший моральний принцип»

«Суспільство й нація — це організації для взає­модопомоги. Моральність і чеснота мають застосовувати­ ся у взаємодопомозі. Якщо дотримуватися цього прин­ ципу, люди будуть процвітати, якщо ні — вони загинуть.

«Де хтось щось робить, там завжди знайдуться су­противники. Як результат — з’явиться ненависть. Нена­висть може бути подолано лише гармонією»

«Стійкий і здоровий розвиток цивілізації вимагає, щоб люди працювали разом і не шкодували зусиль, спрямо­ваних на підтримку гармонії між природою та людством, гармонії в сім’ї, гармонії між колективом та індивідами, гармонії між етнічними групами, релігіями та країнами.»

Довідково:

  • Перше видання книги вийшло друком в 2011 році, в США, і стало підсумком багаторічної лікарської практики автора, друге видання вийшло багатомільйонним накладом в 2017 році, в Китаї у видавництві Партійної школи ЦК КПК.
  • В Україні ця книга виходить в українському перекладі під літературним редагуванням пані Оксани Плаксій. Це буде першим виданням книги «Культура гармонії» в Європі.
  • Замовником видання книги є Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури у співпраці з фондом культурницьких ініціатив «ARTHUSS» в рамках заходів з відзначення 100-річчя НАН України та з нагоди Року Китаю в Україні.
  • Видання відбулося за сприяння Посольства Китайської Народної Республіки в Україні та отримало підтримку за результатами наради під головуванням віце-президента НАН України, академіка Сергія Пирожкова за участі представників керівництва Національної академії педагогічних наук України, Національної академії мистецтв України

Початок: о 12:00

Адреса заходу:

Київ, Голосіївський пр., 3 (недалеко від станції метро “Деміївська”)

Читальний зал публікацій ООН (2 поверх, к.345)

Сторінка події: https://www.facebook.com/events/2176123865741961/

_________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Теми книги

Матеріали на схожі теми

Коментарі