Книга “Основи. Графічний дизайн 01: Підхід і мова” вийде українською

chernozem.info 28.02.2019

Основи. Графічний дизайн 01: Підхід і мова, Ґевін Емброуз і Найджел Оно-Біллсон

Якщо раніше з книг видавництва ArtHuss ви дізнавалися про мистецтво, то тепер настав час творити його самостійно! Ми розкажемо «як», адже грандіозні плани видати 12 професійних книг вже здійснюються. Тож зустрічайте «Основи. Графічний дизайн 01: Підхід і мова». Це не просто книга, а підручник для тих, хто планує пізнати нову сферу, але не знає з чого почати.

Книга починається із загального огляду різних підходів до графічного дизайну, аби читач усвідомив, куди поринає і до чого бути готовим. Автори розглядають поняття «мови», тобто тих методів і засобів, за допомогою яких відбувається комунікація дизайнера і глядача.

Основи. Графічний дизайн 01: Підхід і мова, Ґевін Емброуз і Найджел Оно-Біллсон

Це не суха теорія, а розповідь від авторів-практиків, які вже випробували вдалі рішення, знають, коли трапляються невдачі та як їх уникати. Ґевін Емброуз – педагог і дизайнер, серед його клієнтів є і видавництва, і рекламні агенції, він працював практично для всього арт-сегменту. Його співавтор, Найджел Оно-Біллсон викладає курс графічної комунікації в університеті мистецтв Норвіча, тож вміє просто донести складну інформацію, та й сам займається дизайном. Отож, коли вони вдвох взялися до написання книги «Основи. Графічний дизайн 01: Підхід і мова» – вийшов ключ до розуміння графічного дизайну.

Основи. Графічний дизайн 01: Підхід і мова, Ґевін Емброуз і Найджел Оно-Біллсон

Автори розповідають про методи формування та розвитку ідей, нюанси розробки проекту. Ця книга дає розуміння основ, але й провокує роздумувати над візуальним світом, уважніше приглядатися до всього, що нас оточує. Репродукції у книзі наочно показують приклади успішного дизайну. Наприклад, Ентоні Беррілл та його застереження з безпеки в Лондонському метро доводить, що просте (навіть нудне) повідомлення можна презентувати яскраво, аби зробити його доступним і захоплюючим. Також Александра Буктін та її графіка до «Аліси в Країні чудес» втілює неординарний підхід, коли з окремих форм може виникнути цілісна композиція, яка вловить емоцію та перетворить споглядання на захопливий досвід. А інтерв’ю з дизайнерами лише доповнять картину і зорієнтують, куди рухатися далі.

На щастя, «Основи. Графічний дизайн 01: Підхід і мова» – це лише перша книга з серії. Тож далі наших читачів чекають всі аспекти цієї професії. Критичне мислення, оцінка і вирішення проблем, розробка ідеї та її реалізація… Ця книга дасть інструменти, необхідні для розвитку нових навичок. А ще натхнення, що спонукає не відставати від трендів. І раптом звідкись з’явиться мотивація досягти успіху в графічному дизайні, творити власну візуальну мову. Як сказано на початку книги, беріть олівець, гумку, будь-які засоби для малювання і вперед, штурмувати нову сферу разом з ArtHuss!

Основи. Графічний дизайн 01: Підхід і мова, Ґевін Емброуз і Найджел Оно-Біллсон

Попереднє замовлення книги “Основи. Графічний дизайн 01: Підхід і мова” вже стартувало. Встигніть замовити книгу з гарантованою знижкою для перших щасливчиків до 16 березня.

За матеріалами видавництва ArtHuss

_________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

 

Теми книги

Матеріали на схожі теми

Коментарі