30 вересня – 1 жовтня відбудеться закриття сезону «Арт-Пікнік weekends у Фельдман Екопарк» 2017

chernozem.info 27.09.2017

8 вікендів, більше 50000 відвідувачів, понад 60 артистів, 5 театральних перформансів, понад 120 дитячих активностей, 80 спортивних майстер класів – це просто цифри, які допомагають зрозуміти масштаб сезону «Арт-Пікнік weekends у Фельдман Екопарк» 2017.

afisha

Сьогодні можна з впевнено сказати, що формат відпочинку зі змістом полюбився Харків’янам, які все більше і більше захоплювалися Арт-пікніком.

Озираючись назад, ми розуміємо, що чим тільки не дивували наших гостей: були і зірки естради, і зустрічі з діячами української культури наживо, свято фарб холлі, виставки, енна кількість різних майстер-класів, масштабна спортивна програма, перегляди фільмів під відкритим небом … одним словом, всього не перелічити. Було вирішено, що закриття сезону Арт-Пікнік weekends в Фельдман Екопарк неможливо без тих учасників, які протягом всіх вікендів стали частиною проекту, які вчили відвідувачів і команду нових умінь.

Ми, звичайно, попереджали, що закриття сезону буде масштабним, але по-чесному, самі не очікували, що настільки. За традицією, ми розповімо вам про основні події, які пройдуть на закритті сезону Арт-Пікніка.

Напрямок АРТ

Олена Кудрявцева – творча особистість, яка збирала в будь-яку погоду неймовірну кількість дітей і вчила різноманітним технікам образотворчого мистецтва, а арт-терапевтичні уроки від Марії Юдакової об’єднували батьків і дітей.

Напрямок СПОРТ

«Брейк данс джем Кругозір» в суботу о 15:00 проведуть батли неподалік основної сцени.

Запальна Zumba, bodyArt і інші фітнес тренування, спостереження за лицарськими поєдинками на історичній реконструкції від DZH, танцювальні майстер-класи для дітей.

ДІТИ та ДОБРІ СПРАВИ

Студії, творчі об’єднання і учасники, які хоч раз побували на дитячому континенті Арт-Пікніка, будуть знову вітати вас: “Абрикос”, “Соняшник”, “Art-Kharkiv”, “3D Genious”, “Зелений клас” і багато інших.

У вас буде можливість послухати історію подорожі по Балканам від Тараса Ковальчука – “Балкани: trips & tips”, отримати насолоду від фокусів від Дмитра Радова, заслухатись віршів від Kharkiv poetry open air в зоні ЛІТЕРАТУРИ, підтримати юних підприємців на kids market “Крута Дитяча Товкучка” , купуючи твори юних дарувань, а також приєднатися до веселої гімнастики і квесту від “Mama club – клуб успішних мам”, пограти в велику джангу і влаштувати спільне осіннє чаювання.

Також, 30 вересня та 1 жовтня на теріторріі Арт-Пікніка в Фельдман Екопарк відбудуться вело-фото-квест Flash-Cross і дитяча велогонка «ЖУК».

На десерт напрямок КІНО і вже полюбився Інародний театр абсурду «Горобчик» готують фінальні сцени та епізоди закулісся!

Заряджати емоціями зі сцени будуть:

Переможець четвертого сезону популярного вокального шоу «Голос Країни» – GROHOTSKY, група MyImaginaryFriends, Арлетт.

Відкриття сезону – група Dостоевсkій FM!

Український композитор, піаніст – віртуоз, володар Голлівудської премії імпровізаторів – Євген Хмара, а також Роман Рибін і група-свято «БангладешЪ Оркестр».

Ведучий закриття – капітан команди КВН “Улюблене місто” Дмитро Сидоров!

Приготуйтеся заздалегідь до найбільш масштабної події вересня, яке запам’ятається вам на довго.

Збираємося  в суботу, 30 вересня на Арт-Пікнік в Фельдман Екопарк.

Більше інформації на офіційному сайті: http://artpicnic.org/

А також в соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/ArtPicnicSFG/

Instagram: https://www.instagram.com/artpicnicsf/

Теми art

Матеріали на схожі теми

Коментарі