6.09.2021 о 11:00 відбудеться Відкриття навчального року Харківської школи архітектури.
Подію супроводжуватимуть презентація освітньої програми школи, планів на навчальний рік. Також, в рамках відкриття року пройде захист дипломних робіт перших випускників/випускниць школи!
Фінальна крапка на шляху випускників – дипломний проєкт. Тема проєкту – альтернативна історія: перетворення спального мікрорайону в центрі Харкова в повноцінний багатофункціональний міський простір. Проєктною підосновою обрана частина побудованого в 60х-70х роках житлового мікрорайону Павлове поле. На сьогодні територія стала географічним центром, але не ментальним. Даний проєкт дає змогу переосмислити “міську спальню” в більш синтетичний багатофункціональний район.
Відкриття року 2021 — це можливість для випускників/випускниць представити свої дипломні проєкти, а для студентів/студенток 1 курсу подивитись до чого вони прийдуть через 3,5 роки, а для гостей та друзів хороша нагода ближче познайомитись зі школою.
Харківська школа архітектури — приватний заклад вищої освіти. Це нова освіта, спрямована на впровадження сучасних та актуальних підходів до навчання. Метою школи є підготовка майбутнього покоління відповідальних архітекторів, які будуть реалізувати якісні просторові зміни та створювати професійне середовище з новими ідеями та змістами, здатне відповідати викликам часу. Всі освітні програми є практико орієнтовані та містять дослідницьку складову. Студенти/-ки перебувають в міждисциплінарному освітньому процесі, який поєднує проєктування, технології, гуманітарні науки та практичні навички. За 3,5 роки бакалаврської програми студенти\-ки отримують практичний досвід в архітектурі та урбаністиці, навчаються застосовувати професійні навички та знання у проєктуванні та дослідженні. Адреса школи: м. Харків, вул. Конторська, 5
________________________________________________________
Більше про мистецтво, дизайн та стиль життя — у книжках:
- Памела Пол, Марія Руссо “Як виховати читача”. Основна мета книги — зацікавити дітей книгами, допомогти батькам налагодити контакт, урізноманітнити сімейне дозвілля і спонукати проводити час із користю.
- “Заґмайстер і Волш. Краса“. Краса у дизайні та мистецтві.
- Ґрейс Бонні “Жіноча компанія”. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць.
- Джоана Ґейнс “Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити”. Як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно.
- Денні Грегорі “Малювання на сніданок”. Допоможе зробити мистецтво частиною вашого повсякдення, навчить приділяти час творчості і покаже, що навіть десять хвилин малювання зроблять ваше життя багатшим і натхненним.
- Віктор Папанек “Дизайн для реального світу”. Дизайн для виживання та виживання через дизайн.
- Скотт Белскі “Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху”. Книжка засновника Behance про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій.
- Дорон Маєр “WORKFLOW”. Практичний посібник до творчого процесу.
Коментарі