Карась Галерея відкриває 12-ту виставку «А4, кулькова ручка»!

chernozem.info 27.12.2017

Карась Галерея відкриває 12-ту щорічну виставку найпопулярнішого художнього проекту «А4, кулькова ручка»!

Нам самим складно в це повірити, але проект «А4, кулькова ручка» вже в дванадцяте прикрасить стіни Карась Галереї!

Проект, що був започаткований в 2006 році як одноразовий, грайливий, і, навіть, в чомусь гумористичний експеримент став не тільки одним з найочікуваніших щорічних проектів України, але й, без зайвої скромності, одним з найпопулярніших. Демократизм, простота та спартанська лаконічність формату роблять його цікавим і привабливим, близьким та зрозумілим як серед титулованих художників, так і серед молодих експериментаторів початківців.

Географія наших авторів вже розгалужена від Ірану та Турції на сході, до Чехії, Італії та Германії на заході, хоча для нас цікавить саме українська художня сцена.

Наша колекція, що починалася з однієї офісної папки, вже займає цілу шафу і нараховує понад п’ять тисяч робіт кульковою ручкою (ми не впевнені, але мабуть це світовий рекорд). Ми з задоволенням спілкуємось із більш ніж шістьма сотнями наших авторів, розглядаємо та аналізуємо роботи, даємо поради та разом з ними радіємо їхнім успіхам.

a4-2016-banner-2017

За цей час видано 10 каталогів з творами авторів, це не тільки збірки репродукцій сучасного мистецтва в масштабі один до одного, але й документ епохи, анамнез нашої історії та синопсис художньої думки. Чого тільки не приходило на нашу адресу від авторів, ми переконані, що сформований нами формат це нескінчене джерело нових образів та ідей, perpetum mobile модерної думки, адже ідея в нашій голові часто народжується саме у вигляді схеми – монохромного образу, що тільки згодом набуває об’ємів та кольорів, а отже наш проект оспівує красу гри розуму.

В нашому проекті беруть участь найвідоміші митці, при чому не тільки художники, але й архітектори, композитори, поети, кутюр’є. Саме їх участь є певним орієнтиром та тією високою планкою якості на який орієнтується наш проект протягом всіх цих років.

Анатолій Криволап, Олександр Ройтбурд, Влада Ралко, Олексій Аполлонов, Олександр Бабак, Олександр Животков, Василь Бажай, Вінні Реунов, Микола Кривенко, Петро Бевза, Володимир Бовкун, Андрій Блудов, Стас Волязловський, Ілля Ісупов, Тетяна Гершуні, Олександр Дубовик, Жанна Кадирова, Павло Маков, Віктор Покиданець, Тіберій Сільваші, Сергій Чайка, Віктор Сидоренко, Ігор Янович, літератори Оксана Забужко, Юрій Андрухович, Катя Бабкіна, Віктор Неборак, Сергій Жадан, Борис Херсонський, Олександр Ірванець, Андрій Курков, композитори Валентин Сильвестров, Віта Польова, Олександр Щетинський та Святослав Луньов, кутюр’є Федір Возіянов, Олексій Залевський, Поліна Веллер – це імена визнаних в своїй царині творців, що невтомно створюють нові форми та сенси і при цьому приділяють увагу проекту «А4, кулькова ручка».

Відкриття у Середу 27 грудня о 19.00, як завжди, за адресою: Карась Галерея, Київ Андріївський узвіз 22-а

Виставка триватиме до 28 лютого 2018 року.

Сторінка події: https://www.facebook.com/events/850958735077689/

Вхід, як завжди, безкоштовний.

Чекаємо на вас!

Теми art

Матеріали на схожі теми

Коментарі