Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

«Мистецтво, почуття і дії»

chernozem.info 16.06.2017

18 червня – останній день, коли можна побачити експозицію «Sex&Meat» художниці Ole Solonko.

Проте, це не останній день, коли можна задуматись над актуальними питаннями сьогодення – про ставлення одне до одного, які емоції переживаємо, перебуваючи самотніми чи у парі, які наші рефлексії щодо сексуальності, ґендерних ролей та ґендерної рівності, а також, що ми можемо змінити у собі задля себе і наших близьких, щоб зробити відносини вільними від насильства.

image

Саме тому, з нагоди закриття експозиції відбудеться особливий благодійний аукціон у партнерстві з Громадською організацією “Ла Страда-Україна”, у рамках якого частина виручених коштів буде направлена на забезпечення функціонування Національної «гарячої» лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації.

Цифри Національної «гарячої» лінії партнерської організації говорять самі за себе. У 2016 році від загальної кількості звернень від постраждалих на лінію, а це майже 40 тисяч дзвінків – 50% звернень стосувалось допомоги у випадках психологічного насильства 37,9% – фізичного, 10% – економічного і 2,5% – сексуального насильства.

Проблема подолання насильства і належного відношення один до одного комплексна, і останнім часом набуває актуальності всі більше і більше. Шалені темпи життя і численні складні події у суспільстві аж ніяк не сприяють простим речам – замислитись про свої вчинки, слова і ставлення…

Чи може мистецтво вплинути на цю проблематику? Як митці ставляться до висвітленої проблеми? Як проблеми у суспільстві можуть вплинути на стиль, фокус у роботі і відчуття митця?

На ці, та ряд інших запитань шукатимемо відповіді разом у рамках дискусії «Мистецтво, почуття і дії». До дискусії зарошені:

  • Наталія Пінчук – модераторка та співзасновниця Arteria.link;
  • Свєта Островська – художниця-колажист, культуролог;
  • Інна Михайлова – психологиня, мистецтвознавчиня;
  • Григорій Веприк –   керівник агенції ділової фотографії The Gate
  • Катерина Левченко – президентка ГО «Ла Страда-Україна»;
  • Ольга Калашник – віце-президентка ГО «Ла Страда-Україна»;
  • Євген Комарницький – куратор проекту «Sex&Meat».

Дата і час початку: 18 червня о 17:00

Місце: гастробар Rebra&Kotlety, вул. Борисоглібська 8/13

Контакти організаторів: Arteria.link,  project@arteria.link, 067-657-70-52

ПРИХОДЬТЕ НА АУКЦІОН! ПОДОЛАЙМО НАСИЛЬСТВО РАЗОМ!

Партнери проекту: ГО «Ла Страда-Україна», гастробар Rebra&Kotlety, агенція ділової фотографії The Gate, ресурс креативної економіки CHERNOZEM, сайт Києва 44.ua

Теми art

Матеріали на схожі теми

Коментарі