Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Нова книжкова премія KBU AWARDS

chernozem.info 07.04.2021

Нова книжкова премія KBU AWARDS

В Україні вперше відзначать книги для розвитку, написані українськими авторами

У 2020 році українськими видавництвами було видано більше 50 книг про розвиток бізнесу і особистісне зростання, написаних українцями! Дуже цікавих, корисних і надихаючих книг. Проте цей факт пройшов майже непоміченим для українського читача. 

Інтернет-магазин kniga.biz.ua, заснував премію KBU AWARDS, з метою популяризувати, підтримати і допомогти в просуванні українських авторів, чиї ідеї є актуальними не лише нашої країни, а й для всього світу.

У  2020 році премія має дві номінації: “Найкраща книга про розвиток бізнесу” і “Найкраща книга для особистісного зростання”. До шорт листа увійшли 22 книги від 23 авторів. Цей список також відповідь на питання “Що читати?” всім, хто шукає хороші книжкові новинки, щоб бути більш усвідомленими, гармонійними і успішними.

Оцінювати книги будуть за формулою, в якій 70% голосів за журі і 30% за голосами читачів. До складу журі KBU AWARDS увійшло 17 професіоналів з сфер бізнесу, освіти, книжкового ринку та особистісного зростання. Читачі можуть проголосувати на сайті інформаційного спонсора премії – онлайн-медіа MC.today до 12 квітня.

Генеральним партнером KBU AWARDS стала “Нова пошта”

Проєкт також підтримали: Видавництво ArtHuss, Academy DTEK, Інститут української книги, Благодійний фонд «Бібліотечна країна», Спілка українських підприємців, видавництва «Наш Формат», «Фоліо», BookChef та Vivat.

Дізнатися більше про новини премії, оргкомітет, членів журі, критерії оцінювання, та список номінованих книг можна на офіційному сайті KBU AWARDS.

І приємний бонус: в інтернет-магазині kniga.biz.ua за промокодом arthuss-kbuawards-12 вас чекає знижка 12% на всі книги із шорт листа. Промокод діятиме до кінця весни!

 

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:

Теми книги

Матеріали на схожі теми

Коментарі