В Україні вперше відзначать книги для розвитку, написані українськими авторами
У 2020 році українськими видавництвами було видано більше 50 книг про розвиток бізнесу і особистісне зростання, написаних українцями! Дуже цікавих, корисних і надихаючих книг. Проте цей факт пройшов майже непоміченим для українського читача.
Інтернет-магазин kniga.biz.ua, заснував премію KBU AWARDS, з метою популяризувати, підтримати і допомогти в просуванні українських авторів, чиї ідеї є актуальними не лише нашої країни, а й для всього світу.
У 2020 році премія має дві номінації: “Найкраща книга про розвиток бізнесу” і “Найкраща книга для особистісного зростання”. До шорт листа увійшли 22 книги від 23 авторів. Цей список також відповідь на питання “Що читати?” всім, хто шукає хороші книжкові новинки, щоб бути більш усвідомленими, гармонійними і успішними.
Оцінювати книги будуть за формулою, в якій 70% голосів за журі і 30% за голосами читачів. До складу журі KBU AWARDS увійшло 17 професіоналів з сфер бізнесу, освіти, книжкового ринку та особистісного зростання. Читачі можуть проголосувати на сайті інформаційного спонсора премії – онлайн-медіа MC.today до 12 квітня.
Генеральним партнером KBU AWARDS стала “Нова пошта”.
Проєкт також підтримали: Видавництво ArtHuss, Academy DTEK, Інститут української книги, Благодійний фонд «Бібліотечна країна», Спілка українських підприємців, видавництва «Наш Формат», «Фоліо», BookChef та Vivat.
Дізнатися більше про новини премії, оргкомітет, членів журі, критерії оцінювання, та список номінованих книг можна на офіційному сайті KBU AWARDS.
І приємний бонус: в інтернет-магазині kniga.biz.ua за промокодом arthuss-kbuawards-12 вас чекає знижка 12% на всі книги із шорт листа. Промокод діятиме до кінця весни!
________________________________________________________
Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:
- Памела Пол, Марія Руссо “Як виховати читача”. Основна мета книги — зацікавити дітей книгами, допомогти батькам налагодити контакт, урізноманітнити сімейне дозвілля і спонукати проводити час із користю.
- “Заґмайстер і Волш. Краса“. Краса у дизайні та мистецтві.
- Ребекка Етвуд “Життя в кольорі”. Дизайнерка Ребекка Етвуд своїм вишуканим і водночас дуже практичним посібником запрошує вас у кольорову подорож.
- Ґрейс Бонні “Жіноча компанія”. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць.
- Джоана Ґейнс “Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити”. Як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно.
- Денні Грегорі “Малювання на сніданок”. Допоможе зробити мистецтво частиною вашого повсякдення, навчить приділяти час творчості і покаже, що навіть десять хвилин малювання зроблять ваше життя багатшим і натхненним.
- Віктор Папанек “Дизайн для реального світу”. Дизайн для виживання та виживання через дизайн.
- Скотт Белскі “Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху”. Книжка засновника Behance про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій.
- Дорон Маєр “WORKFLOW”. Практичний посібник до творчого процесу.
- П’єр Гіє де Монту “Арт-фірма”. Естетичне управління та метафізичний маркетинг.
Коментарі