ПЕРЕВЕДІТЬ МЕНЕ ЧЕРЕЗ МАЙДАН

chernozem.info 15.12.2016

Інститут проблем сучасного мистецтва запрошує на відкриття арт-проекту “Переведіть мене через майдан“, що відбудеться 21 рудня о 18-00 за адресою: вул. Євгена Коновальця, 18-Д.

Експозиція виставки продовжиться до 18.02.16.

v-chernozem_900x394
За останні роки поняття «майдан» в Україні набуло нового значення: тепер це не лише площа серед міста чи селища, а символ соціальної непокори, суспільних протистоянь, політичних конфліктів та революцій. Центром численних “майданів”, що спалахують в країні, став славетний київський «Майдан Незалежності», де протягом десятиліть відбуваються головні події в Україні.

img_2703-2_900x600

mininmaydan05_640x640

Виставка в Інституті проблем сучасного мистецтва в Києві присвячена трьохріччю українського “Майдану” 2013 року. Являє собою концептуальний проект, у якому образи народних рухів у центрі Києва – від 1960-х років до сьогодення  розглядаються як тема для широкої дискусії про неоднозначні колізії нашої історії, про ту хистку межу, що відрізняє народ  від натовпу, про спільну силу та спільну слабкість, про надії  та розчарування, що супроводжують революції.

Представлені на виставці твори сучасного мистецтва – фотографія, відео, графіка, художні об’єкти разом з текстом вірша Віталія Коротича, що й дав назву проекту, утворюють напружене змістове поле, кожна ланка якого  наповнена  актуальністю сьогодення.

1991_088

Керівник проекту – Ігор Абрамович

Куратор – Галина Скляренко

Координатор – Олександра Халепа

Художники: Ірина Пап ( 1917-1985),  Ганна Войтенко, Жанна Кадирова, Віктор Марущенко, Валерій Мілосердов, Роман Мінін, Олександр Курмаз, Андрій Сидоренко, Стас Воязловський, Максим Афанасьєв, Яким Левич

Партнери проекту – Zenko Foundation, Buy Art Gallery, New Now Gallery, Fund for Cultural Initiatives ArtHuss, Tuzov Art Group, UTICO

Інформаційні партнери – ArtsLooker, Chernozem, cultprostir.ua, In Art, Styler

Експозицію можна буде побачити з понеділка по п’ятницю 10.00 – 18.00 (субота та неділя – вихідні) до 8 лютого 2017 року по вул. Євгена Коновальця, 18-Д.

Теми art

Матеріали на схожі теми

Коментарі