У Музеї історії Києва покажуть роботи з колекції Дмитра Нікіфорова

01.12.2015

7 грудня 2015 року у виставкових залах Музею історії міста Києва відбудеться закритий передпоказ виставки «Володимир Жданов. Олександр Храпачов. Живопис із колекції Дмитра Нікіфорова».

Колекція Дмитра Нікіфорова складена творами багатьох авторів, починаючи із XVIII сторіччя. Втім, напередодні різдвяних свят колекціонер вирішив представити свою колекцію живописними творами двох художників – українця Олександра Храпачова та росіянина Володимира Жданова, особливий погляд яких на життя та мистецтво припали до душі колекціонеру і захопили своєю харизмою.

Олександр Храпачов – молодий київський живописець, творчий шлях якого позначений невпинними пошуками, подорожами та філософським контекстом. На виставці будуть представлені близько 20 живописів автора, які найбільш відомі шанувальникам образотворчого мистецтва. Незважаючи на те, що Олександр Храпачов належить до митців, які віддають перевагу академічній живописній традиції, його твори позначені неповторною харизмою, чуттєвістю і балансують на межі між імпресіонізмом, сюр-реалізмом та абстракцією.

Володимир Жданов – російський живописець, який знаходить натхнення в природі і звичайному житті серед лісів та лугів. Його картини причаровують своєю прозорістю і зрозумілою живописною мовою, помноженою на велику майстерність, пронизані теплом і спокоєм, асоціативні за настроєм, позначені особливою позитивною атмосферою. Певний час Володимир Жданов жив у Сибіру і присвятив свою творчість зображенню життя звичайного села. Сьогодні художник живе в Гатчині, багато подорожує по Росії, Білорусі та Україні, але незмінними складовими його творчого шляху залишаються  пейзажі та натюрморти.

Виставка працюватиме з 8 грудня 2015 року по 11 січня 2016 року щодня з 11-00 до 19-00.

Адреса: Київ, вул. Б. Хмельницького, 7.

Теми art

Матеріали на схожі теми

Коментарі