У видавництві ArtHuss вийде друком книга, що стане у пригоді батькам та вчителям. Авторки «Як виховати читача» — Памела Пол і Марія Руссо, редакторки «The New York Times Book Review», підготували поради, які враховують дитячу психологію.
Основна мета книги «Як виховати читача» — зацікавити дітей книгами, допомогти батькам налагодити контакт, урізноманітнити сімейне дозвілля і спонукати проводити час із користю. Перші чотири розділи присвячено різним підходам до читання для різних вікових груп — від немовлят до підлітків, а наприкінці кожного розділу зібрано рекомендовані для відповідного віку видання. Останній розділ пропонує ще більший перелік рекомендованої літератури, яка напевно зацікавить не тільки дітей, але й батьків. Адже читання допомагає розвивати інтелектуальні здібності дитини на всіх етапах розвитку, а виховати читача можна лише тоді, якщо батьки теж читачі, переконані авторки.
Памела Пол — американська письменниця, що стала редакторкою The New York Times Book Review в 2011 році і спеціалізується на оглядах дитячих книг. Її колега Марія Руссо довгий час займалася культурною журналістикою, а зараз пише відгуки на сотні дитячих книг на рік: від ілюстрованих видань до підліткових романів. Тож їхній особистий і професійний досвід став надійним підґрунтям для написання книги.
Авторки підкреслюють, що батькам варто зробити середовище для читання захопливим, щоб викликати природну любов до читання, а не змушувати дітей робити те, що їм не цікаво, або до чого вони не готові. У книзі «Як виховати читача» є короткі анотації і практичні поради, як прищепити малюкам любов до книжок, а також відповіді на тривожні запитання батьків і спростування міфів.
«Для батьків важливо вміти зняти напругу у шкільні роки і підтримати дитину в тому, щоб вона навчилася любити книги, а не просто читати їх самостійно,» — ділиться Марія Руссо.
Партнером українського видання став портал «БараБука» — перший український професійний інформаційний ресурс про видання для дітей та юнацтва. Фахівці порталу «БараБука» долучилися до розробки книжкових рекомендацій спеціально для українських читачів. Також зручний і приємний додаток – у книжці вміщено інформацію про українські переклади видань, про які згадують авторки.
Більше інформації про книгу на сайті ArtHuss: https://www.arthuss.com.ua/shop/yak-vykhovaty-chytacha
________________________________________________________
Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:
- «Заґмайстер і Волш. Краса» (краса у дизайні та мистецтві)
- Бріджит Квінн Неймовірні. П’ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію (історії життя і успіху 15 мисткинь)
- Дон Норман Емоційний дизайн (що важливіше в дизайні: функціональність чи краса, та чому ми любимо (або ненавидимо) речі довкола нас)
- Джоана Ґейнс Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити (як використовуються й поєднуються елементи різних стилів, витворюючи простір, у якому затишно)
- Дон Норман Опанувати складність (життя складне, а Дон Норман знає, як «Опанувати складність»: прийняти її, зрозуміти нові технології і спростити їх. Дотепні приклади з життя, практичний аналіз робіт своїх колег-дизайнерів, легка мова і потужний пласт знань)
- Віктор Папанек Дизайн для реального світу (дизайн для виживання та виживання через дизайн)
- Скотт Белскі Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху (книжка про те, що переважно залишається за лаштунками навіть найяскравіших бізнес-історій)
- Дорон Маєр WORKFLOW (практичний посібник до творчого процесу)
- П’єр Гіє де Монту Арт-фірма (естетичне управління та метафізичний маркетинг)
Коментарі