Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

У видавництві ArtHuss виходить книга «Як виховати читача»

chernozem.info 23.09.2020

У видавництві ArtHuss виходить книга «Як виховати читача»

У видавництві ArtHuss вийде друком книга, що стане у пригоді батькам та вчителям. Авторки «Як виховати читача» — Памела Пол і Марія Руссо, редакторки «The New York Times Book Review», підготували поради, які враховують дитячу психологію.

Основна мета книги «Як виховати читача» зацікавити дітей книгами, допомогти батькам налагодити контакт, урізноманітнити сімейне дозвілля і спонукати проводити час із користю. Перші чотири розділи присвячено різним підходам до читання для різних вікових груп — від немовлят до підлітків, а наприкінці кожного розділу зібрано рекомендовані для відповідного віку видання. Останній розділ пропонує ще більший перелік рекомендованої літератури, яка напевно зацікавить не тільки дітей, але й батьків. Адже читання допомагає розвивати інтелектуальні здібності дитини на всіх етапах розвитку, а виховати читача можна лише тоді, якщо батьки теж читачі, переконані авторки.

Памела Пол американська письменниця, що стала редакторкою The New York Times Book Review в 2011 році і спеціалізується на оглядах дитячих книг. Її колега Марія Руссо довгий час займалася культурною журналістикою, а зараз пише відгуки на сотні дитячих книг на рік: від ілюстрованих видань до підліткових романів. Тож їхній особистий і професійний досвід став надійним підґрунтям для написання книги.

Авторки підкреслюють, що батькам варто зробити середовище для читання захопливим, щоб викликати природну любов до читання, а не змушувати дітей робити те, що їм не цікаво, або до чого вони не готові. У книзі «Як виховати читача» є короткі анотації і практичні поради, як прищепити малюкам любов до книжок, а також відповіді на тривожні запитання батьків і спростування міфів.

«Для батьків важливо вміти зняти напругу у шкільні роки і підтримати дитину в тому, щоб вона навчилася любити книги, а не просто читати їх самостійно,» ділиться Марія Руссо.

Партнером українського видання став портал «БараБука» — перший український професійний інформаційний ресурс про видання для дітей та юнацтва. Фахівці порталу «БараБука» долучилися до розробки книжкових рекомендацій спеціально для українських читачів. Також зручний і приємний додаток – у книжці вміщено інформацію про українські переклади видань, про які згадують авторки.

Як виховати читача

Більше інформації про книгу на сайті ArtHuss:  https://www.arthuss.com.ua/shop/yak-vykhovaty-chytacha

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:

Теми книги

Матеріали на схожі теми

Коментарі