1400x90-arthuss-2

Видавництво ArtHuss готує до друку книгу про 113 письменниць

chernozem.info 26.05.2020

Видавництво ArtHuss готує до друку книгу про 113 письменниць

У видавництві ArtHuss розпочалося попереднє замовлення книжкової новинки “Ніч на Венері: 113 письменниць, які сяють у темряві”. Це збірка літературних есе, яка розповідає про 113 письменниць із 33 країн світу. Авторка книги – літературознавиця Ганна Улюра, що також написала книгу «365. Книжка на кожен день, щоб справляти враження культурної людини».

Ганна Улюра
Ганна Улюра

У творчому доробку Ганни Улюри 200 наукових розвідок та 3 монографії, проте стиль письма не ускладнений чи академічний, а навпаки. Авторка іронізує, ділиться особистими емоціями і доступно пояснює інформацію. В одному з інтерв’ю Ганна Улюра сказала: «Завжди вважала, що літературна критика — це насправді страшенно інтимна штука». Тож вона співпрацює з низкою онлайн-видань, у яких публікує рецензії на книги та знайомить читачів з новинками. Таку ж легку та особисту атмосферу авторка зберегла і у книжковій новинці.

“Ніч на Венері: 113 письменниць, які сяють у темряві” – це есе про відомих, знаних чи забутих письменниць. Кожна з них зробила в літературі щось першою або зробила щось краще за інших. Ганна Улюра не обмежувалася епохою чи країною, у якій творили авторки. Саме тому ця вибірка зацікавить будь-яких читачів, адже точно вдасться відкрити для себе нові імена.  Серед 113 есе є місце для давньогрецьких поетес Сапфо і Ерінну, і про японську письменницю Сей-Сьонаґо, і про відому Агату Крісті… Ганна Улюра аналізує творчість цих письменниць, їхні біографії та взаємозв’язки з іншими авторками. 113 письменниць пишуть одна одну. Читають одна одну.

Видавництво ArtHuss готує до друку книгу про 113 письменниць
“Ніч на Венері: 113 письменниць, які сяють у темряві”,
Ганна Улюра; ілюстрації – Крістіна Золотарьова

Замовити книгу “Ніч на Венері: 113 письменниць, які сяють у темряві”

_______________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Теми книги

Матеріали на схожі теми

Коментарі