Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Видавництво ArtHuss представить український переклад бестселера про історію мистецтва

chernozem.info 15.06.2017

19 червня о 14:00 в приміщенні Інтернет-порталу Liga.net за адресою вул. Тимофія Шамрила, 23, відбудеться прес-конференція присвячена виходу українського перекладу книжки Вілла Ґомперца «Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі», підготовленого видавництвом ArtHuss.

У презентації візьмуть участь директор видавництва ArtHuss Костянтин Кожемяка, художник Костянтин Зоркін, перекладач Ірина Зайцева та дизайнер Лара Яковенко. Модеруватиме розмову Олена Масон, PR-менеджер видавництва.

12

Під час прес-конференції буде висвітлено унікальність українського видання, що супроводжується ілюстраціями відомого молодого митця Микити Кравцова, особливості підготовки перекладу та оголошено про серію освітньо-презентаційних заходів, які відбуватимуться в м.Києві на протязі літа.

Іронічний нон-фікшн Вілла Ґомперца через сотні прикладів формує нове бачення та усвідомлення сучасного мистецтва, перетворюючи його на «живу» та «жваву» історію, а не мовчазну музейну колекцію.

Вілл Ґомперц — редактор «Бі-бі-сі Мистецтво». Сім років працював директором галереї «Тейт». Серед його зацікавлень особливе місце займає сучасне мистецтво. Ґомперц пише про мистецтво для «Таймс», «Ґардіан» та «Бі-бі-сі». У 2009 році створив популярне комедійне шоу одного актора про сучасне мистецтво на Единбурзькому фестивалі. Нью-йоркський журнал «Кріейтівіті» визнав Ґомперца одним із п’ятдесяти найкращих креативних мислителів.

Видання вийшло в серії Ukrainian Art Book, що знайомить із найкращими взірцями перекладного та українського нон-фікшн, а також перлинами сучасної літератури. В серії Ukrainian Art Book були опубліковані бестселер Сари Торнтон «33 митці у трьох актах», дослідження українського письменника Олександра Михеда «Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн», а також збірка вибраних оповідань російського письменника Віктора Єрофєєва «Тіло».

Генеральний партнер: LIGA.net

Медіа-партнери: chernozem.info, HOCHU.ua, ladyindress.com.ua

Модний партнер: ELLE

https://www.arthuss.com.ua/

Fb-сторінка АrtHuss: https://www.facebook.com/ArtHussUA/

Instagram:  art.huss

Теми book

Матеріали на схожі теми

babchinskii-5
Collection 11.01.2018

Андрей Бабчинский: МикроБхарата

Viktor Griza 2339
img_8355
Інтерв'ю 09.01.2018

Не плыть по течению, а его создавать

Stacy Vorozhko 2702
kadzuo-isiguro
Статті 05.01.2018

Что читать в январе 2018 года

Stacy Vorozhko 2034
david-bowie-reading
News 03.01.2018

Книжный клуб Дэвида Боуи

Stacy Vorozhko 2032
ЩЕ

Коментарі