1400x90-arthuss-2

В рамках конкурсу «Prosto Art» українські стрітартери створять шість арт-об’єктів

chernozem.info 31.08.2017

В середині 60-х вони вийшли на вулиці, щоб створити вуличні маніфести, писати свої імена на стінах будинків, зізнаватися у коханні. Вони мусили бути не просто талановитими і творчими, але в першу чергу спритними, щоб не потрапити до рук поліції. Вони могли бути в опозиції до влади, а згодом підтримати рух проти нелегальних графітчиків. Вони неупереджені і можуть однаково натхненно працювати в центрі міста на ідеальних поверхнях чи в закинутих сквотах, бо свобода вуличного мистецтва дає їм таке право. Вони викривають і сміються з наших недоліків. Але вони не називають свого власного імені, ховаючись за псевдонімами. Інколи їх сюжети – фантастичні і навіть сюрреалістичні, а деколи деталі робіт пропрацьовані до фотографічної точності. Вони завжди були непомітними поміж нас, але з часом стали міськими легендами.

І ось тепер, у 2017 році, вони повертаються додому, в квартири, у приміщення громадських просторів. В рамках конкурсу «Prosto Art», ініційованого компанією Bosch, українські стрітартери створять шість арт-об’єктів, основою для яких стануть, замість багатометрових стін та парканів, звичайнісінькі, бездоганно білі бойлери, які пізніше передадуть до київських музеїв, хабів, театрів. Якийсь виконає своє функціональне призначення, якийсь стане виключно об’єктом мистецтва.

20841200_1786874761602670_6810660592111650031_n

Пропонуємо вам поспостерігати за процесом роботи вуличних художників, обрати найцікавішу роботу, підтримати українських бенксі та корнбредів 2, 3 та 9 вересня безпосередньо на події на території гіпермаркету «Епіцентр» за адресою: м. Київ, вул. Григоренка. 40, або ж на сторінці FB: https://www.facebook.com/events/817864575041018

Учасниками конкурсу є шість талановитих муралістів:

  • Андрій Кальков, незвичайний художник з Луцька, що надихається сакральною геометрією, оптичним мистецтвом та 8-bit абстракцією.
  • Тимур Левченко (ТІМО), прагне зробити рідне місто, Кам’янське,  живою галереєю та має сертифікат від Книги рекордів Гіннеса.
  • Євгеній Мельничук, дизайнер-каліграфіст, який може розписати поверхню будь-якої форми та розмірів.
  • Сергій Радкевич, лауреат другої спеціальної Премії PinchukArtCentre, своїми роботами намагається перетворити занедбані місця в духовно значущі простори.
  • Станіслав Видиборець, або ж Слікез, завжди прагне додати таємний зміст до своїх творінь.
  • Володимир Пастушак, учасник шоу «Україна має талант», що дивує глядачів 3D стрітартом.
Теми art

Матеріали на схожі теми

Коментарі