У Києві пройде відкрита лекція відомого афроамериканського мультимедійного художника

chernozem.info 09.02.2018

Відомий медіа-художник з Нью-Йорка проведе відкриту лекцію про сучасне медіа-мистецтво в США та його вплив на суспільство

17 лютого о 15:00 в Американському домі відбудеться Artist Talk Баєта Росса Сміта, відомого афроамериканського мультимедійного художника, який досліджує питання стереотипного та упередженого мислення, проблеми ідентичності та складність міжкультурної комунікації. Його проект «Міст запитань: чорношкірі чоловіки» (“Question Bridge: Black Males“) експонували в 30-ти музеях та галереях світу. Цей проект – один з 5-ти, які входять до виставки “Discernment”, представленої в Американському домі. Проекти Баєта створені із використанням різних медіа: фотографії, віртуальної реальності, відео-інсталяції.

artist-talk-media-art-ah-1

Під час лекції Баєт Росс Сміт розповість про свої роботи, поділиться історією кар’єрного росту та розкаже, як він використовує сучасне медіа-мистецтво, долає культурні та філософські розбіжності та залучає суспільство до діалогу. Після розмови Баєт проведе тур своєю виставкою – “Discernment” – та відповідатиме на запитання аудиторії в неформальній атмосфері.

Вхід вільний. При собі потрібно мати паспорт або водійські права. Мова заходу – англійська з перекладом на українську.

Американський дім, вул. Миколи Пимоненка, 6
17 лютого, 15:00-16:30
Не забудьте паспорт або посвідчення водія.

Сторінка події: https://www.facebook.com/events/2047827488832874/

____________________________________________________________

____________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі