Арт-проект «Секс & м’ясо»

chernozem.info 15.05.2017

18 травня 2017 о 18:30 в гастробарі Rebra&Kotlety, що на київському Подолі, Arteria.Link запрезентує нову, несподівану й відверту художню виставку «СЕКС&М’ЯСО», створену художницею Ole Solonko.

anons

Ole Solonko працює на межі наївного мистецтва, мінімалізму та концептуалізму. Мінімалістично чорно-біла графіка створена власною інтуїтивною мовою — за допомогою кольору, форми, слів і зображень — великі очі, лиця навпроти одне одного, величезні голови, великі руки, чотири пальці, відсутній погляд.

«СЕКС&М’ЯСО»  – сучасна еротична художня експозиція, яка насичена метафорами і рефлексує над нашим тілом, сексуальністю, взаєминами між закоханими, стражданням і щастям. Чоловічі тіла. Жіночі звабливі погляди. Сцени з ображеними закоханими.  Різноманітне кохання: чоловіки кохають чоловіків,а жінки – жінок.

Розбиті серця. Відверті сцени – зворушливі моменти – чи є тут кохання? А може лише секс? Це все прості питання, на які відсутні прості відповіді.

paint-by-ole-solonko

Арт-проект «СЕКС & М’ЯСО» розпочинається 18 травня о 18:30 в гастробарі Rebra&Kotlety за адресою Київ, Поділ, вул. Борисоглібська 8/13.

Арт-проект триватиме до 18 червня. Гастробар відкритий щодня з 11:00 до 23:00.

Партнери проекту: гастробар Rebra&Kotlety, агенція ділової фотографії The Gate, портал визуальной культуры CHERNOZEM

Детальніше на сторінці події.


Довідка:

Arteria.link – платформа для взаємодії між митцями, суспільством та бізнесом.

Надаємо комунікаційну підтримку, проводимо арт-заходи і освітні програми, на які відбираємо найцікавіші роботи талановитих митців та художніх проектів.

Контакти: fb.com/arteria.link, тел. 067 657 0752, project@arteria.link

Rebra&Kotlety – перший київський гастробар з ребрами і котлетами по-київськи.

Контакти: тел. 067 770 7578, Київ, вул. Борисоглібська 8/13, www.rebraikotlety.com.ua

Ole Solonko – київська сучасна художниця, яка працює з наступними видами мистецтва, як: живопис, графіка, фотографія, перфоманс, дизайн, ілюстрація тощо. Навчалась в Австрійській Академії Мистецтв та Коледжі Св. Мартіна в Лондоні. Була учасницею багатьох загальних і персональних виставок у Києві, Одесі та Варшаві. Остання персональна виставка “Очікувати неочікуване” пройшла в Берліні.

instagram.com/ole.artist, fb.com/Artist.Ole.Solonko

Теми art

Матеріали на схожі теми

Коментарі