Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Сім причин відвідати фотоярмарок Photo Kyiv Fair 2019 – наймасштабнішу арт-подію осені

chernozem.info 25.09.2019

Сім причин відвідати фотоярмарок Photo Kyiv Fair 2019 – наймасштабнішу арт-подію осені

26 – 29 вересня в Києві, у Київській муніципальній галереї мистецтв «Лавра», відбудеться щорічний міжнародний ярмарок сучасного фотомистецтва PHOTO KYIV FAIR 2019. Розповідаємо, чому на захід варто сходити, навіть якщо фотографія для вас обмежується інстаграмом.

  1. Більше півтисячі фотографій

На PHOTO KYIV FAIR 2019 буде представлено більше півтисячі світлин на 1500 кв.м. від провідних вітчизняних і зарубіжних галерей та приватних колекціонерів. Арт-ярмарок – це унікальна можливість не лише побачити сучасні світові фототренди, а й купити роботи, які вам найбільше сподобалися.

alexey-kondakov-move

  1. 12 спеціальних фотопроєктів 

Чорнобильська наречена, діти з сильною формою аутизму, паралельні реальності, світова проблема нестачі питної води, Київ в об’єктиві дрона – це лише незначна частина того різноманіття спецпроектів, які будуть доступні на PHOTO KYIV FAIR 2019.

mcconnell-jeff_2019-7

  1. Цікаві лекції для новачків і професіоналів у сфері фотографії

Фотоярмарок – це не тільки світлини, а й освітня програма, представлена лекціями відомих митців, колекціонерів, галеристів. Зокрема вперше в Україні з лекцією «15 речей, які ви можете зробити, щоб бути представленим галереєю» виступить відомий колекціонер, власник «Duncan Miller Gallery» (Санта-Моніка, США) Деніел Міллер, який увійшов у топ-50 журналу «Entrepreneur Magazine» разом із такими відомими діячами як Джефф Безос та Ілон Маск.

konstantin-borovskiy

  1. Топ-імена

Окрім згаданого Деніела Міллера, PHOTO KYIV FAIR 2019 порадує й іншими гучними іменами зі сфери фотографії, наприклад: Ліонель Жюссере – бельгійський фотограф-документаліст; Сергій Святченко – українсько-данський художник ; Мартін Кіфер – куратор відділу сучасного мистецтва музею Лувр, Париж; Ізабель Тош – художник, куратор, дизайнер французько-швейцарського бренду «Isagus Extroversions» та інші.

sergey-ristenko4

  1. Майстер-класи

Ви фотограф-початківець або професіонал, який бажає вдосконалити свої навички? PHOTO KYIV FAIR 2019 надає таку можливість. У рамках арт-ярмарку відвідайте безкоштовний майстер-клас «Нічна фотографія» або отримайте поради щодо власних портфоліо від Деніела Міллера.

fernando-montiel-klint-mexico-dystopia

  1. Проект ІЗАҐЮС «Чорнобильська наречена»

Спецпроект художниці ІЗАҐЮС «Чорнобильська наречена» – це дівчина, одягнена у весільну сукню з протигазів, що, як примара, блукає вулицями мертвої Прип’яті в пошуках присутності життя. У цьому проекті ідея виражена у вигляді різних художніх засобів, які доповнюють один одного (перформанс, фото, відео), щоб посилити вплив на глядача.

oleksandr-lishchinskiy

  1. Проект легендарного Антуана д’Аґата, зроблений в одному зі стрип-клубів Тбілісі

Антуан д’Аґат – французький фотограф і режисер. Його робота присвячена темам, які часто вважаються табу. Д’Агат є повноправним учасником Magnum Photos. У 2001 році він отримав премію Ніепсе для молодих фотографів.

Художник представляє серію фотографій «Затемнення», зроблену в одному зі стрип-клубів Тбілісі впродовж 2009-2013 років. Оригінальна серія складається зі 100 фотографій. На виставці PHOTO KYIV FAIR 2019 показано 38 відбитків. У 2015 році видавництво Тбіліського фестивалю фотографії видало повний каталог серії «Затемнення».

sergey-ristenko2

Проведіть вихідні з користю: надихніться прекрасним, розширте власне світобачення та прокачайте свої фотоскіли на PHOTO KYIV FAIR 2019!

________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі