Понад 100 фотографів з різних країн представлять свої роботи на Photo Kyiv Fair

chernozem.info 18.10.2018

Photo Kyiv Fair 2018

З 1 по 4 листопада в Києві пройде Photo Kyiv Fair – ярмарок, що об’єднає іменитих фотографів, арт-кураторів і галеристів з усього світу

На 4 дні Київ вдруге стане домом для міжнародної ярмарки фотографії. Цього року Photo Kyiv Fair 2018 пройде в новій стильній локації – CHICAGO Central House, за адресою: вул. Антоновича, 44.

Photo Kyiv Fair 2018

На території в 2500 квадратних метрів буде представлено понад 500 фотографій музейного рівня, свої роботи покажуть понад 100 фотографів з усього світу. Тільки протягом 4-х днів в Україні можна буде побачити роботи таких зірок світової фотографії, як Масао Ямамото, який заново відкрив світові скарбниці східної філософії, та Майкла Кенна, який прославився на весь світ завдяки своїм чорно-білим пейзажам. До речі, роботи цих майстрів можна буде не тільки побачити, а й придбати на стенді Барселонської галереї Valid Foto BCN Gallery. Photo Kyiv Fair 2018

Іванна Бертран, керівний директор Photo Kyiv Fair:
«Можливість привезти колекції таких галерей, як Барселонська Valid Foto BCN Gallery або паризька Karavan Gallery — це дійсно подія! До того ж, тільки на Photo Kyiv Fair можна буде побачити унікальні роботи з приватних колекцій і колекційні фотокниги, відвідати майстер-класи від кращих експертів в області фотографії.»

Анна Савицька, арт-директор Photo Kyiv Fair:
«Головна мета ярмарку — розвиток ринку фотомистецтва в Україні, в цілому, а також допомога українським фотографам в удосконаленні їх талантів, налагодження комунікації між ними і галереями України та Європи. Ми сподіваємося, що сам ярмарок підвищить впізнаваність української школи фотографії в світовому контексті.»

Photo Kyiv Fair 2018

Крім самої виставки всі чотири дні на Photo Kyiv Fair буде працювати спеціальна освітня програма, під час якої експерти з України, Швейцарії, Франції та Нідерландів проведуть лекції і дадуть відповіді на питання публіки. Серед почесних гостей ярмарку директор Фотографічного Центру Женеви Йорг Бадер; фотограф, арт-директор щорічного паризького фотофестивалю La Quatrième Image Раед Баувая; директор Форуму документальної фотографії COALMINE і куратор Швейцарського фонду фотографії (Fotostiftung Schweiz) Саша Реннер; засновник і директор незалежного видавництва Schilt Publishing Маартен Шильт і багато інших.

Дмитро Богачук, арт-фотограф, куратор освітніх програм Photo Kyiv Fair:
«В цьому році ми намагаємося створити дійсно унікальну програму для відвідувачів. Окрема гордість – лекторій. Він буде однаково цікавий професійним фотографам, фотолюбителям і колекціонерам. Ми дізнаємося як працюють Швейцарський фонд фотографії та щорічний паризький фотофестиваль, поговоримо про знамениту Харківській школі, і тому, як утворюється ціна фотографії в галереї і на аукціоні.»

Photo Kyiv Fair 2018

У рамках проведення Photo Kyiv Fair 2018 також відбудеться урочисте нагородження переможців премії Bird in Flight Prize «За новаторський підхід до створення фотоісторії». Заплановані кураторські екскурсії, робота секції з арт-видавництвами, візуальної та фото книгою.

Квитки на ярмарок можна буде придбати на вході або в електронному вигляді. Усі публічні заходи і спеціальна програма лекторію входять у вартість вхідного квитка.

 

Квитки: 100 грн. вхідний | 200 грн. абонемент на 4 дні
Вхід вільний: для людей з інвалідністю, ветеранам АТО, дітям до 12 років.

Часи роботи ярмарку: четвер з 12.00 до 20.00, п’ятниця — з 12.00 до 20.00; субота — з 12:00 до 22.00; неділя — з 12:00 до 18.00.

Офіційний сайт Photo Kyiv Fair

Сторінка події у Facebook

_________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі