Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Яка різниця між UI/UX дизайном та дизайном продуктів?

chernozem.info 12.01.2021

osnovne-foto

Коли ми чуємо такі терміни, як UI/UX Design або Product Design, єдине, у чому ми впевнені, це розробка того, що бачить користувач/клієнт і взаємодіє з тим, що ви пропонуєте.

UI-дизайн

Інтерфейс користувача, або Дизайн інтерфейсу користувача — це спеціальне проектування екранів вашого мобільного додатка, веб-сайту, інформаційної панелі тощо. Воно містить у собі графіку вищого класу та захоплюючі креативи. Це все, що ми бачимо на певному екрані, включаючи всі зображення, значки, шрифти, анімацію, ефекти тощо.

foto-1

UХ-дизайн

Тепер настає цікава частина того, що відчуває користувач, потрапивши на ваш продукт/сторінку/платформу. Скажімо, ви робите мобільний додаток. Яким буде потік користувачів у додатку, це те, що ми називаємо взаємодією з користувачем. Наприклад, спочатку користувачеві буде запропоновано зареєструватися, а потім продовжити роботу з додатком, або користувач спочатку використає програму, і йому буде запропоновано зареєструватися лише тоді, коли він збирається придбати продукт, — це два різні користувацькі інтерфейси.

foto-2

Product Design

Product Design — це розробка продукту, враховуючи перспективу бізнесу. Це означає, що існує так багато бізнес-обмежень з різних ділових точок зору, таких як продажі, технології та операції, що роблять дизайн орієнтованим на користувача та бізнеси одночасно.

foto-3

 

Джерело

_______________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та підприємництво — у книжках:

Матеріали на схожі теми

Коментарі